Media huczą od doniesień na temat wymian i transferów w lidze NBA. Jednak w natłoku nowych wieści trafiają się nieprawdziwe informacje. Według danych na Wikipedii Myles Turner był przez chwilę zawodnikiem Cetics, o czym było głośno w mediach społecznościowych.


Informacja o zmianie danych na stronie Wikipedii wywołała burzę w mediach. Przez chwilę, reprezentujący aktualnie barwy Indiany Pacers, Myles Turner był zawodnikiem Boston Celtics. Taka informacja wywołała spore zamieszanie, ponieważ aktualnie obserwujemy spore roszady w zespołach NBA.

Warto zaznaczyć, że Turner występuje w drużynie z Indiany już od pięciu lat. Jest liderem zespołu i nie zanosi się na to, by chciał opuścić szeregi Pacers. W dodatku ma podpisany kontrakt do sezonu 2022/23.

Nie skończyło się jedynie na zmianie barw w danych Wikipedii. Ludzie za to odpowiedzialni posunęli się krok dalej. W opisie życia prywatnego Turnera mogliśmy przeczytać o tym, że jego ulubionym zajęciem w wolnym czasie jest układanie LEGO, czy uprawianie yogi. Nastąpiła jednak szybka reakcja strony i po krótkim czasie została zmieniona treść.

Cała sytuacja ewidentnie rozbawiła Mylesa Turnera, który odpowiedział na ten temat na swoim Twitterze. Fani Pacers nie muszą się martwić o przyszłość swojego lidera.


1 KOMENTARZ

  1. Serio? I wszyscy myślą, czytając temat, że Pacers i Celtics mieli dogadany transfer, ale coś poszło nie tak, a tu jednak perfidny clickbait. Też mam news: Harden trafia na Brooklyn!!! James Harden szukał filmu na wieczór i klikając po kanałach natrafił na „Brooklyn”, melodramat z 2015 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here