PROBASKET jest partnerem oficjalnego sklepu Nike – centrali europejskiej. Od jesieni 2016 roku nasi Czytelnicy zrealizowali kilka tysięcy transakcji. Mamy więc wielu zadowolonych Klientów, którzy wracają do nas, bo wiedzą, że informujemy tylko o tych najlepszych i wyjątkowych promocjach.

Główną uwagę naszych Czytelników przykuwają specjalne promocje, które pojawiają się niespodziewanie. Produkty obejmowane wyprzedażą są od 20, 30, 40 do nawet 50 i 60% tańsze, niż ich pierwsza cena.

Czasem otrzymujemy specjalny kod rabatowy, który trzeba wpisać w koszyku po wybraniu konkretnych produktów.

O tych dużych wyprzedażach, które nazywają się „flash sale” nie możemy informować wcześniej, ale jak tylko ruszają, to zamieszczamy informację na stronie, w mediach społecznościowych oraz wysyłamy do naszych Czytelników specjalny newsletter. Jeśli chcecie być informowani o największych wyprzedażach w oficjalnym sklepie Nike zapiszcie się do naszego newslettera (formularz po prawej stronie).

Szukasz wyprzedaży Nike? Sprawdź najnowsze newsy w kategorii Wyprzedaże i Promocje, ale też możesz odwiedzić oficjalny Sklep Nike.

Utworzyliśmy specjalną kategorię: WYPRZEDAŻE i PROMOCJE: https://probasket.pl/category/wyprzedaz-promocja/ 

Zapraszamy też do sklepu Zalando Lounge, gdzie codziennie są nowe wyprzedaże, a rabaty sięgają 80%: https://tidd.ly/36DO6F5

W tej kategorii znajdziecie aktualne promocje oraz archiwum promocji – możecie więc też zobaczyć, jak wyglądały wcześniejsze promocje. Możecie je ocenić i porównać z tymi najnowszymi.

Chcesz być informowany o specjalnych, najlepszych, wyjątkowych promocjach? Zapisz się do newslettera PROBASKET:

Zapraszamy też do działu NBA w oficjalnym sklepie Nike – czeka tam ponad kilkaset produktów! Niektóre przecenione!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments