Kosz w TV

Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.

czwartek, 25 lutego
4:00 CANAL+ Sport: Utah Jazz – Los Angeles Lakers (na żywo)
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Gaziantep Basketbol
8:20 SportKlub: Monbus Obradoiro – RETAbet Bilbao Basket
9:00 CANAL+ Sport 2: Utah Jazz – Los Angeles Lakers
10:25 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Tofaş
12:45 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Türk Telekom
14:40 SportKlub: Real Madryt – Barca Lassa
17:50 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Valencia Basket (na żywo)
18:00 nSport+: Utah Jazz – Los Angeles Lakers
20:00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – GTK Gliwice (na żywo)
20:50 CANAL+ Sport: Utah Jazz – Los Angeles Lakers

piątek, 26 lutego
0:15 SportKlub: Barca Lassa – TD Systems Baskonia
6:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Tofaş
8:20 SportKlub: Unicaja – Valencia BC
9:30 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Valencia Basket
10:30 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Türk Telekom
11:30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – GTK Gliwice
12:35 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
16:50 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Gaziantep Basketbol
17:30 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Pszczółka Start Lublin (na żywo)
22:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Gaziantep Basketbol

sobota, 27 lutego
0:10 SportKlub: Real Madryt – Barca Lassa
4:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers (na żywo)
6:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Türk Telekom
8:05 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
9:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers
11:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Pinar Karşiyaka (na żywo)
13:05 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Pszczółka Start Lublin
13:15 SportKlub: Petkim Spor – Ogm Ormanspor (na żywo)
14:05 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Pszczółka Start Lublin
14:55 nSport+: Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers
15:30 SportKlub: Türk Telekom – Frutti Extra Bursaspor (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
20:40 nSport+: Real Madryt – Hereda San Pablo Burgos (na żywo)

niedziela, 28 lutego
1:40 SportKlub: Real Madryt – Hereda San Pablo Burgos
2:30 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Dallas Mavericks (na żywo)
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Tofaş
8:20 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor
8:30 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
9:00 CANAL+ Sport 2: Brooklyn Nets – Dallas Mavericks
12:30 SportKlub: MoraBanc Andorra – Valencia BC (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: King Szczecin – Trefl Sopot (na żywo)
18:00 SportKlub: Alba Berlin – Hakro Merlins Crailsheim (na żywo)
18:25 nSport+: Joventut Badalona – FC Barcelona (na żywo)
20:10 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça Lassa
21:30 CANAL+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Los Angeles Clippers (na żywo)

poniedziałek, 1 marca
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Los Angeles Clippers
13:00 SportKlub: Dongfang Longshi – Guangdong Southern Tigers (na żywo)
18:00 nSport+: Milwaukee Bucks – Los Angeles Clippers

wtorek, 2 marca
2:50 SportKlub: MoraBanc Andorra – Valencia BC
10:40 SportKlub: Real Madryt – Hereda San Pablo Burgos
18:00 Polsat Sport News: Zenit Petersburg – Alba Berlin (na żywo)
20:25 nSport+: Dinamo Sassari – Casademont Zaragoza (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

środa, 3 marca
0:25 SportKlub: Dongfang Longshi – Guangdong Southern Tigers
1:30 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Los Angeles Clippers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Los Angeles Clippers
10:40 SportKlub: MoraBanc Andora – Valencia BC
11:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
15:50 nSport+: Dinamo Sassari – Casademont Zaragoza
17:55 nSport+: Boston Celtics – Los Angeles Clippers
18:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Movistar Estudiantes (na żywo)
20:25 nSport+: BC Niżny Nowgoród – AEK BC
20:30 SportKlub: Hakro Merlins Crailsheim – s.Oliver Würzburg (na żywo)