Kosz w TV

Co tydzień prezentujemy zestawienie transmisji koszykarskich na antenach telewizyjnych. Aktualna rozpiska zawsze na PROBASKET.

Środa, 20 października
1:30 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets (na żywo)
4:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets
11:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors
12:05 Polsat Sport News: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Trefl Sopot
12:50 nSport+: AEK BC – Nutribullet Treviso
15:10 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors
18:00 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
18:15 nSport+: Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets
20:05 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – BC Lietkabelis Poniewież (na żywo)
20:25 nSport+: Unicaja Baloncesto – Lavrio Megabolt (na żywo)
21:00 CANAL+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets
22:30 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – BC Lietkabelis Poniewież
23:50 nSport+: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors

Czwartek, 21 października
12:50 nSport+: Unicaja Baloncesto – Lavrio Megabolt
13:00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – BC Lietkabelis Poniewież
17:20 Polsat Sport: Asseco Arka Gdynia – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
19:40 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
23:00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – BC Lietkabelis Poniewież

Piątek, 22 października
4:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Los Angeles Clippers (na żywo)
9:00 Polsat Sport News: Euroliga
9:00 CANAL+ Sport 2: Golden State Warriors – Los Angeles Clippers
13:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
17:20 Polsat Sport News: PGE Spójnia Stargard – HydroTruck Radom (na żywo)
18:00 CANAL+ Sport 2: Golden State Warriors – Los Angeles Clippers
22:50 SportKlub: TD Systems Baskonia – Lenovo Tenerife
23:00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga

Sobota, 23 października
4:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns (na żywo)
6:00 SportKlub: TD Systems Baskonia – Lenovo Tenerife
9:00 SportKlub: Jiangsu Dragons – Tianjin Pioneers (na żywo)
10:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns
10:00 Polsat Sport News: PGE Spójnia Stargard – HydroTruck Radom
12:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Pinar Karsiyaka (na żywo)
14:30 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Tofaş (na żywo)
16:00 nSport+: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns
17:20 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa (na żywo)
18:00 SportKlub: Casademont Zaragoza – Rio Breogan (na żywo)

Niedziela, 24 października
0:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks (na żywo)
0:00 SportKlub: Orléans Loiret Basket – Boulogne-Levallois
2:15 SportKlub: Casademont Zaragoza – Rio Breogan
6:00 SportKlub: TD Systems Baskonia – Lenovo Tenerife
10:30 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa
10:55 CANAL+ Sport 2: Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks
18:40 SportKlub: Unicaja – Barca (na żywo)
20:00 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – King Szczecin (na żywo)
21:25 SportKlub: Fraport Skyliners – FC Bayern Monachium
23:40 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria

Poniedziałek, 25 października
6:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
6:00 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12:55 nSport+: Unicaja Baloncesto – Barca
18:25 nSport+: PAOK BC – Galatasaray SK (na żywo)

Wtorek, 26 października
0:35 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Club Joventut Badalona
2:50 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife
6:00 SportKlub: ratiopharm ulm – Brose Bamberg
8:30 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Pinar Karsiyaka
10:00 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa
10:40 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Tofaş
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12:50 nSport+: Unicaja Baloncesto – Barca
14:00 SportKlub: Qingdao Eagles – Shenzhen Aviators (na żywo)
17:55 nSport+: Pinar Karsiyaka – BAXI Manresa (na żywo)
20:45 SportKlub: Casademont Zaragoza – Valencia BC
22:45 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Club Joventut Badalona
23:00 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)