Kosz w TV

Co tydzień prezentujemy zestawienie transmisji koszykarskich na antenach telewizyjnych. Aktualna rozpiska zawsze na PROBASKET.

Eurosport przygotował specjalny kanał dedykowany rozgrywkom koszykarskim na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Eurosport 6 pokaże wszystkie mecze koszykarskie, w tym każdy mecz turnieju 5 na 5.

Poniedziałek, 26 lipca
1:40 SportKlub: Valencia BC – TD Systems Baskonia
7:00 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecze kobiet i mężczyzn (na żywo)
9:30 SportKlub: Barca Lassa – Lenovo Tenerife
10:30 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecze kobiet i mężczyzn (na żywo)
11:45 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Pinar Karşiyaka
12:00 TVP 1: Polska – Chiny (na żywo)
13:50 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin
14:00 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecze kobiet i mężczyzn (na żywo)
15:20 TVP 1: Polska – Holandia (na żywo)
16:45 SportKlub: Boulogne-Levallois – ASVEL Lyon-Villeurbanne
17:30 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecze kobiet i mężczyzn (na żywo)
19:00 Eurosport 2: Japonia – Hiszpania
22:00 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecze kobiet i mężczyzn

Wtorek, 27 lipca
2:10 SportKlub: JDA Dijon – AS Monaco Basket
7:35 TVP 1: Polska – Belgia (na żywo)
10:00 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecze kobiet i mężczyzn (na żywo)
10:00 SportKlub: Real Madryt – Valencia BC
12:05 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Anadolu Efes
14:00 TVP 1: Koszykówka 3×3: mecz ćwierćfinałowy mężczyzn (na żywo)
14:15 SportKlub: Lenovo Tenerife – Barca Lassa
14:50 TVP 1: Koszykówka 3×3: mecz ćwierćfinałowy kobiet (na żywo)
15:10 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecz ćwierćfinałowy mężczyzn (na żywo)
15:20 TVP 1: Koszykówka 3×3: mecz ćwierćfinałowy mężczyzn (na żywo)
16:30 SportKlub: JDA Dijon – Orléans Loiret Basket
19:00 Eurosport 2: Niegria – USA (koszykówka kobiet)

Środa, 28 lipca
1:55 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – SIG Strasbourg
4:30 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecz ćwierćfinałowy mężczyzn
5:15 Eurosport 2: Niegria – Niemcy
6:40 TVP 1: USA – Iran (na żywo)
9:55 SportKlub: Lenovo Tenerife – Barca Lassa
10:30 TVP Sport: Koszykówka 3×3: mecz półfinałowy mężczyzn (na żywo)
10:45 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecze półfinałowe kobiet i mężczyzn (na żywo)
11:35 TVP Sport: Koszykówka 3×3: mecz półfinałowy mężczyzn (na żywo)
12:20 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Fenerbahçe Beko
13:45 Eurosport 2: Koszykówka 3×3: mecze finałowe kobiet i mężczyzn (na żywo)
14:10 TVP 1: Koszykówka 3×3: mecz o 3. miejsce mężczyzn (na żywo)
14:25 SportKlub: ALBA Berlin – FC Bayern Monachium
14:50 TVP 1: Koszykówka 3×3: mecz finałowy kobiet (na żywo)
15:25 TVP 1: Koszykówka 3×3: mecz finałowy mężczyzn (na żywo)
16:15 TVP 1: Koszykówka 3×3: ceremonia medalowa (na żywo)
16:50 SportKlub: JDA Dijon – AS Monaco Basket
19:00 Eurosport 2: USA – Iran
20:30 Eurosport 2: Koszykówka 3×3

Czwartek, 29 lipca
1:50 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
5:15 Eurosport 2: Kanada – Korea Południowa (koszykówka kobiet)
6:30 Eurosport 2: Słowenia – Japonia (na żywo)
9:55 SportKlub: Valencia BC – Real Madryt
12:20 SportKlub: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
14:25 SportKlub: ALBA Berlin – FC Bayern Monachium
14:30 Eurosport 2: Hiszpania – Argentyna (na żywo)
16:40 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – SIG Strasbourg
17:30 Eurosport 2: Koszykówka 3×3
19:00 Eurosport 2: Hiszpania – Argentyna

Piątek, 30 lipca
2:00 SportKlub: JDA Dijon – ASVEL Lyon-Villeurbanne
5:20 Eurosport 2: Belgia – Portoryko (koszykówka kobiet)
9:45 SportKlub: Barca Lassa – Lenovo Tenerife
12:20 SportKlub: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
14:30 SportKlub: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
15:00 Eurosport 2: Chiny – Australia (koszykówka kobiet)
16:40 Eurosport 2: JDA Dijon – ASVEL Lyon-Villeurbanne
19:00 Eurosport 2: USA – Japonia (koszykówka kobiet)

Sobota, 31 lipca
5:20 Eurosport 2: Iran – Francja
9:55 SportKlub: Real Madryt – Barca Lassa
14:20 SportKlub: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
15:00 Eurosport 2: USA – Czechy (na żywo)
16:00 TVP Sport: USA – Czechy (na żywo)
16:30 SportKlub: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
19:00 Eurosport 2: USA – Czechy
19:10 SportKlub: JDA Dijon – ASVEL Lyon-Villeurbanne
23:20 SportKlub: Real Madryt – Barca Lassa

Niedziela, 1 sierpnia
1:45 SportKlub: Barça Lassa – Real Madryt
6:00 SportKlub: JDA Dijon – Orléans Loiret Basket
6:45 Eurosport 2: Argentyna – Japonia (na żywo)
7:50 SportKlub: JDA Dijon – AS Monaco Basket
10:15 Eurosport 2: Hiszpania – Słowenia (na żywo)
10:15 TVP Sport: Hiszpania – Słowenia (na żywo)
10:45 SportKlub: Barça Lassa – Real Madryt
13:15 SportKlub: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
14:00 Eurosport 2: Korea Południowa – Serbia (koszykówka kobiet)
17:25 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – SIG Strasbourg
19:00 Eurosport 2: Argentyna – Japonia
19:45 SportKlub: Barça Lassa – Real Madryt
22:10 SportKlub: SportKlub: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko