Kosz w TV

Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET. Najbliższe dwa tygodnie zdominowane będą przez Mistrzostwa Świata koszykarzy, które transmituje TVP Sport. Jest też inne rozwiązanie – jak legalnie oglądać Mistrzostwa Świata tłumaczymy poniżej.


wtorek, 10 grudnia
15:25 SportKlub: Baxi Manresa – Barça Lassa
17:45 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Istanbul Büyükşehir Belediyesi
18:20 Eurosport 2: Anwil Włocławek – SC Rasta Vechta (na żywo)
20:15 Polsat Sport: GTK Gliwice – Legia Warszawa (na żywo)
22:00 Polsat Sport News: Magazyn koszykarski
23:15 SportKlub :Afyon Belediyespor – Anadolu Efes

środa, 11 grudnia
2:00 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Denver Nuggets (na żywo)
3:50 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Istanbul Büyükşehir Belediyesi
8:55 SportKlub: Unicaja – Herbalife Gran Canaria
9:00 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Denver Nuggets
15:15 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Tofaş
17:25 SportKlub: Casedemont Zaragoza – Real Madryt
17:50 Eurosport 2: Polski Cukier Toruń – Baxi Manresa (na żywo)
18:00 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Denver Nuggets
19:55 Eurosport 2: Asseco Arka Gdynia – Dolomiti Energia Trento (na żywo)
20:30 nSport+: Philadelphia 76ers – Denver Nuggets

czwartek, 12 grudnia
3:50 SportKlub: Tofaş – Pinar Karşiyaka
9:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Beşiktaş Sompo Sigorta
18:30 Polsat Sport Extra: Fenerbahce Beko Stambuł – Anadolu Efes Stambuł (na żywo)

piątek, 13 grudnia
6:00 Polsat Sport Extra: Fenerbahce Beko Stambuł – Anadolu Efes Stambuł
9:00 SportKlub: Baxi Manresa – Barça Lassa
15:20 SportKlub: Baxi Manresa – Barça Lassa
17:30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – King Szczecin (na żywo)
17:35 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Beşiktaş Sompo Sigorta
20:15 Polsat Sport Extra: Bayern Monachium – Zenit Sankt Petersburg (na żywo)

sobota, 14 grudnia
1:00 CANAL+ Sport: Miami Heat – Los Angeles Lakers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Miami Heat – Los Angeles Lakers
11:00 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Galatasaray Doga Sigorta (na żywo)
12:30 nSport+: Miami Heat – Los Angeles Lakers
13:15 SportKlub: Ogm Ormanspor – Tofaş (na żywo)
15:30 SportKlub: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko (na żywo)
17:30 Polsat Sport: Trefl Sopot – Enea Astoria Bydgoszcz (na żywo)
19:00 SportKlub: Artego Bydgoszcz – Arka Gdynia (na żywo)
21:10 SportKlub: Morabanc Andorra – Iberostar Tenerife
23:00 CANAL+ Sport 2: Phoenix Suns – San Antonio Spurs (na żywo)

niedziela, 15 grudnia
1:45 SportKlub: Ogm Ormanspor – Tofaş
9:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – San Antonio Spurs
11:45 nSport+: Phoenix Suns – San Antonio Spurs
17:30 Polsat Sport: Start Lublin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
18:15 Eurosport 2: Stelmet Enea BC Zielona Góra – BC Tsmoki-Mińsk
18:30 SportKlub: Barça Lassa – Unicaja (na żywo)
19:30 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – San Antonio Spurs
20:40 SportKlub: Teksüt Bandirma BK – Afyon Belediyespor
21:30 CANAL+ Sport 2: New Orleans Pelicans – Orlando Magic (na żywo)

poniedziałek, 16 grudnia
2:50 SportKlub: Morabanc Andorra – Iberostar Tenerife
8:30 Polsat Sport: Start Lublin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
9:00 CANAL+ Sport: New Orleans Pelicans – Orlando Magic
15:20 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Fenerbahçe Beko
17:50 SportKlub: Morabanc Andorra – Iberostar Tenerife
19:00 nSport+: New Orleans Pelicans – Orlando Magic