Środkowy Los Angeles Lakers – JaVale McGee – nagrał kilka ekskluzywnych scen po tym, jak Jeziorowcy pokonali w finale NBA Miami Heat. Do wygranej poprowadzili ich LeBron James i Anthony Davis. Ten drugi zdobył swój pierwszy tytuł w karierze. McGee często widziany był z kamerą. Nagrywał co się da, a potem publikował te materiały na swoim kanale na YouTube. 


Sam McGee w finałach nie zagrał, mimo tego, że we wcześniejszych rundach był stosunkowo ważną postacią. Chyba jednak nie może ostatecznie narzekać. W końcu teraz może nazywać siebie trzykrotnym mistrzem NBA. Pierwsze dwa pierścienie wygrał jako zawodnik Golden State Warriors.

Dla Lakers jest to siedemnaste mistrzostwo w historii klubu, czym wyrównali rekord Boston Celtics. LBJ podpisał kontrakt z Lakers latem 22018 roku i powiedział, że przywróci drużynę na odpowiednie miejsce. I tego właśnie dokonał, ze sporą pomocą Davisa. Wydaje się, że w przyszłym sezonie faworytem również powinni być Lakers. Jednak takie zespołu jak Warriors, Los Angeles Clippers czy Brooklyn Nets z pewnością będą chciały napsuć im sporo krwi.

Najnowsze nagranie znajdziecie tutaj (odcinek 18):

Życie w bańce, jak nazwał to sam reżyser, doczekało się wielu publikacji. Odcinek 17 znajdziecie tutaj:

A 16 odcinek tutaj:

Więcej na kanale JaVale’a McGee na YouTube – link: https://www.youtube.com/c/JaValeMcGee/videos 

Fragment wykorzystała też stacja ESPN:Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
NYKnicks
NYKnicks
30 listopada 2020 19:12

Ale upizgani! Przecież gdyby im zrobić narkotest to by go wy..bało w kosmos.

Virgilio Vivacemente
Virgilio Vivacemente
30 listopada 2020 20:13

Towarzysze Maradony.
Wyżsi, ale zainteresowania i głębia myśli podobnie.