NBA: Przeżyjmy to jeszcze raz! Najważniejsze akcje play-offów 2020!

0
738

To nie jest zwykły filmik z kilkoma efektownymi akcjami. To video trwa blisko 80 minut, ale powstało, żeby podsumować tegoroczne play-offy NBA. Pamiętacie jak Blazers grali w PLAY-IN? Pamiętacie rywalizację Nuggets z Jazz? Wszystkie najważniejsze zagrania znajdziecie właśnie w tym materiale.


Dziwny jest to rok i specyficzny był to sezon NBA. Zawieszenie rozgrywek i późniejsze oczekiwanie na ich wznowienie. Później zadecydowano, że rozgrywki ponownie ruszą, ale mecze rozgrywane będą w jednym miejscu i bez udziału publiczności. Wielu kibiców zastanawiało się, w jakiej formie wrócą zawodnicy i czy spotkania w pustej hali będą w ogóle atrakcyjne. Okazało się, że obawy były niepotrzebne.

Zawodnicy stawili się w świetnej kondycji, a liga zadbała o to, żeby jak najbardziej umilić czas wszystkim oglądającym. Do tego doszedł element braku przewagi własnego parkietu, co tylko urozmaiciło play-offy. Wszystko to sprawiło, że mogliśmy oglądać jedne z najlepszych play-offów ostatnich lat. W wielu seriach decydowały detale, w kolejnej rundzie równie dobrze mógł znaleźć się zespół ostatecznie pokonany. 

Wiemy, że nie minęło zbyt dużo czasu od zakończenia play-offów, ale już teraz chcemy wam przypomnieć ich najważniejsze momenty:


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments