NBA: Ból głowy LeBrona, powrót Irvinga i upadek Westbrooka. Celtics gotowi na transfery?

4
9034

Los Angeles Lakers wciąż nie da się oglądać. LeBron James musi mieć ciężki ból głowy, bo jak to tak poustawiał, to teraz musi to naprawić. Russell Westbrook już oficjalnie nie jest supergwiazdą w NBA, a Kyrie Irving wraca, jak gdyby nigdy nic. Boston Celtics muszą się zastanowić czy chcą wytransferować Jaylena Browna, ale może zorientują się, że to nie w nim tkwi problem. Clevaland Cavaliers zbudowali dobry, fajny, perspektywiczny zespół. Jak to teraz zrobić, żeby tego nie schrzanić? Zapraszam na 56. Podcast PROBASKET. Tym razem wersja solo, czyli w pojedynkę.

Następny Podcast PROBASKET Live w czwartek 13 stycznia o godz. 21:00 – na żywo ze studia.

Gdzie nas oglądać lub słuchać?

  1. SoundCloud
  2. YouTube (wersja video – na żywo lub z odtworzenia)
  3. iTunes – Apple Podcasts
  4. Spotify
  5. Podcasty Google

Michał Pacuda – http://twitter.com/Pacuda
PROBASKET – https://twitter.com/probasketpl

Spis treści:

0:00 – Rozgrzewka i wstęp.

1:22 – Co się dzieje w NBA? Liga walczy z koronawirlsem.

6:44Celtics fatalni i Celtics wspaniali. Taki to ostatnio czas w NBA.

12:32 – Dlaczego NBA nie przerywa sezonu? Czemu nie zawieszają rozgrywek?

15:35 – Czy Celtics powinni wytransferować Jaysona Tatuma lub Jaylena Browna? Dlaczego w Bostonie nie dzieje się dobrze i co powinno ulec zmianie?

29:00 – Czy Cleveland Cavaliers będą szukali wzmocnień? Czy zgłoszą się po Bena Simmonsa? Jaki wybiorą scenariusz? Czy będą szukać transferów?

40:45 – Czy powrót Kyriego Irvinga stawia Brooklyn Nets w złym świetle? Jak to teraz będzie wyglądać?

47:49Los Angeles Lakers wciąż nie da się oglądać. Russell Westbrook nie jest już supergwiazdą. Co mogą zrobić Lakers, aby grać lepiej? Czy mają jakiekolwiek możliwości transferów? Jaki błąd popełniłem patrząc na Lakers przed sezonem?

1:07:35 – Dlaczego w NBA nie ma transferów? Przecież kluby mogą handlować. Czemu tego nie robią?

1:09:30 – Polecam ostatnie teksty na PROBASKET.

1:15:45 – Czego mogą oczekiwać Warriors od Klaya Thompsona?

Następny Podcast PROBASKET Live w czwartek 13 stycznia o godz. 21:00 – na żywo ze studia.

4 KOMENTARZE

  1. Odnośnie Celtics. Oni potrzebują kogoś kto będzie mieć autorytet u Browna i Tatuma. Trener chyba nie ma, w zespole też próżno szukać kogokolwiek. Smart może narzekać, że nie podają, że grają jak koń, który ma klapki na oczach, piłeczka w ręce i jazda na kosz. To może działa ze słabszymi drużynami bo w zespole talent jest ale więcej niż coś w okolicach 0.500 ciężko będzie zrobić z taką grą. Moim zdaniem C’s muszą się zastanowić czy stać ich na zawodnika, który będzie w stanie poukładać grę albo czy się odważą na wymianę kogoś z dwójki swoich liderów.

  2. Problemem Markkanena jest mental. To nigdy nie będzie gość, na którym można oprzeć swoją grę. W Chicago kibice zarzucali mu brak postępów oraz to, że po prostu gaśnie w meczu i jest niewidoczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj