Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


sobota, 21 listopada
3:20 SportKlub: Z Archiwum ACB: Rio Natura Monbus Obradoiro, Adam Waczyński
8:07 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)
10:07 Polsat Sport News: Alba Berlin – Zenit Sankt Petersburg
11:00 SportKlub: Ogm Ormanspor – Darüşşafaka Tekfen (na żywo)
13:15 SportKlub: Pinar Karşiyaka – HDI Sigorta Afyon Belediye (na żywo)
15:30 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Türk Telekom (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Zastal Enea BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
18:00 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Petkim Spor (na żywo)
20:45 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – MoraBanc Andorra (na żywo)

niedziela, 22 listopada
3:45 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Petkim Spor
6:00 SportKlub: Ogm Ormanspor – Darüşşafaka Tekfen
8:07 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)
8:20 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Petkim Spor
12:30 SportKlub: Movistar Estudiantes – Unicaja (na żywo)
15:00 SportKlub: Alba Berlin – Telekom Baskets Bonn (na żywo)
17:30 Polsat Sport News: PGE Spójnia Stargard – Polpharma Starogard Gdański (na żywo)
18:25 nSport+: Casademont Zaragoza – Barca (na żywo)
19:00 SportKlub: Casademont Zaragoza – Barca (na żywo)
21:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Anadolu Efes
23:25 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Bahçeşehir Koleji

poniedziałek, 23 listopada
1:40 SportKlub: Beşiktaş Sompo Japan – Tofaş
6:00 SportKlub: Ogm Ormanspor – Darüşşafaka Tekfen
8:20 SportKlub: Movistar Estudiantes – Unicaja
12:30 nSport+: Casademont Zaragoza – Barca

wtorek, 24 listopada
6:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – HDI Sigorta Afyon Belediye
8:07 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)
8:20 SportKlub: Casademont Zaragoza – Barca
13:00 Polsat Sport News: HydroTruck Radom – King Szczecin
23:00 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)
23:30 Polsat Sport News: Energa basket Liga

środa, 25 listopada
6:00 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Türk Telekom
8:07 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)
8:20 SportKlub: Ogm Ormanspor – Darüşşafaka Tekfen
13:00 Polsat Sport News: Zastal Enea BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
17:00 nSport+: Casademont Zaragoza – Barca

czwartek, 26 listopada
6:00 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Petkim Spor
8:20 SportKlub: Pinar Karşiyaka – HDI Sigorta Afyon Belediye
23:00 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)

piątek, 27 listopada
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Anadolu Efes
8:07 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)
23:00 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments