Właśnie takich informacji wyczekują sympatycy Golden State Warriors. Klay Thompson oraz James Wiseman wezmą udział w obozie przygotowawczym zespołu. To świetna wiadomość dla całego środowiska Dubs, nawet jeżeli obaj zawodnicy pozostaną głównie przy ćwiczeniach indywidualnych.Klay Thompson poczynił znaczne postępy w procesie rehabilitacyjnym i weźmie udział w rozpoczynającym się za kilka dni obozie przygotowawczym Golden State Warriors. Optymistyczną informację klub ogłosił w poniedziałkowym komunikacie.

Udział weterana Wojowników w ćwiczeniach grupy będzie jednak nadal ograniczony. Zawodnik z pewnością nie będzie brał udziału w ćwiczeniach opartych na kontakcie fizycznym. Mimo to sam fakt uczestnictwa we wspólnych zajęciach z kolegami mocno wzmocni morale zarówno Klaya, jak i całej drużyny. Powrót lidera po dwóch latach nieobecności spowodowanej kontuzjami wiązadeł krzyżowych i ścięgna Achillesa jest przez cale środowisko Dubs mocno wyczekiwany.

Mimo znakomitych informacji, klub nie będzie forsował szybkiego powrotu Klaya na parkiet. Jego powrót do gry będzie uzależniony od dalszych postępów. Snajper Wojowników ma cierpliwie pracować, a targetem w kontekście pierwszego występu jest Boże Narodzenie.

W obozie Wojowników udział weźmie także James Wiseman. Utalentowany środkowy wraca do zdrowia po operacji uszkodzonej w prawym kolanie łąkotki. Według informacji przekazanej przez klub, w trakcie obozu 20-latek będzie odbywał ćwiczenia indywidualne. Kontuzje łąkotek nie należą do najpoważniejszych w dzisiejszym sporcie, w związku z czym należy przewidywać, że rekonwalescencja młodego gwiazdora Warriors nie powinna się przedłużać.

Nastroje w obozie Golden Stete Warriors wydają się coraz lepsze. Skład Wojowników oparty na trio Curry, Thompson i Green uzupełnili doświadczeni Nemanja Bjelica, Otto Porter Jr. i powracający Andre Iguodala oraz bardzo obiecujący debiutanci Jonathan Kuminga i Moses Moody. Po dwóch pełnych zawodu latach, podopieczni Steve’a Kerra spróbują powrócić do czołówki Zachodu.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here