Dziś w Stanach Zjednoczonych Halloween. Co za tym idzie, w NBA czeka nas wysyp kreatywnych kostiumów. Znani ze świetnej atmosfery w szatni Celtics postanowili rozpocząć zabawę już tej nocy. Grant Williams wcielił się w Batmana, a Jayson Tatum nie pozostawił tego faktu bez komentarza.

Po wybitnym meczu otwarcia i spadku formy wydaje się, że maszyna Boston Celtics znów zaczyna trybić, a zespół się rozpędza. W nocy z niedzieli na poniedziałek podopieczni Joe’a Mazzulli bez większych problemów pokonali na własnym parkiecie Washington Wizards, zgarniając tym samym 4. wygraną w obecnych rozgrywkach. Sam mecz nie zachwycił, a więcej niż o bezpośredniej rywalizacji mówiło się o zachowaniu Granta Williamsa i Jaysona Tatuma.

Williams przyjechał na mecz w stroju Batmana i w ten sposób przemierzał korytarze hali TD Garden w poszukiwaniu szatni. Po napotkaniu grupy dziennikarzy odpowiedział na kilka ich pytań. – Najlepszą częścią tej drużyny jest to, że jeśli uzupełniamy się nawzajem, szczególnie w defensywie, to możemy osiągnąć wszystko… – zdążył powiedzieć Williams zgrzytliwym głosem Batmana, gdy przerwał mu Tatum. – Co tu się wyprawia. Co ty k**** robisz – krzyknął z szatni lider Celtów, na co dziennikarze i sam Grant odpowiedzieli śmiechem.

Williams przywdział strój Batmana ze względu na pseudonim, który sam sobie nadał pod koniec ubiegłego sezonu. Sytuacja dotyczyła jednego z play-offowych meczów Celtics, w którym zawodnik, wchodząc z ławki, zagrał wyśmienicie i niejako uratował swój zespół przed porażką. – Nie mogę zrozumieć, dlaczego Grant chciałby być nazywany Batmanem – stwierdził wtedy Tatum. – Zagrał świetnie dzisiejszej nocy, ale zamierzam nazywać go Grantem. Nie będę go nazywał żadnym cholernym Batmanem – dodał wtedy.

***

Jeremy Sochan znakomicie rozpoczął karierę w NBA. Po początkowych problemach w ataku, skrzydłowy San Antonio Spurs prezentuje się coraz solidniej. Zdecydowanie gorzej mają się Los Angeles Lakers, którzy na początku rozgrywek wyglądają okropnie przede wszystkim w ataku. Niewiele wskazuje na to, by ten stan rzeczy się zmienił. W najnowszym odcinku podcastu PROBASKET LIVE Michał Pacuda mówi też o tym, dlaczego szkoda mu Bena Simmonsa.

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna