Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Niedziela, 8 maja

2:50 SportKlub: Barca – Hereda San Pablo Burgos
4:25 SportKlub: Real Madryt – Club Joventut Badalona
6:00 SportKlub: NINERS Chemnitz – Telekom Baskets Bonn
8:15 SportKlub: Surne Bilbao Basket – Lenovo Teneryfa
9:00 Canal+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Boston Celtics
10:10 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Le Mans Sarthe Basket
13:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Valencia BC (na żywo)
18:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Real Madryt (na żywo)
19:55 Canal+ Family: BAXI Manresa – Lenovo Teneryfa (na żywo)
20:30 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
21:30 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Phoenix Suns (na żywo)

22:00 SportKlub: UCAM Murcja – Club Joventut Badalona

Poniedziałek, 9 maja

2:55 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Valencia BC
4:25 SportKlub: Monbus Obradoiro – Real Madryt
9:00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Phoenix Suns
12:10 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Valencia BC
14:10 SportKlub: Monbus Obradoiro – Real Madryt
17:20 Polsat Sport: Legia Warszawa – Anwil Włocławek (na żywo)

Wtorek, 10 maja

0:50 SportKlub: ratiopharm ulm – FC Bayern Monachium
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12:20 SportKlub: ratiopharm ulm – FC Bayern Monachium
17:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Anadolu Efes
18:55 SportKlub: Piąta kwarta: magazyn ligi ACB
20:10 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo, jeśli konieczny)
20:30 SportKlub: Barca – Surne Bilbao Basket
22:20 SportKlub: Paris Basketball – Limoges
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 11 maja

4:00 SportKlub: Liaoning – Guangsha
7:15 SportKlub: Piąta kwarta: magazyn ligi ACB
7:35 SportKlub: Barca – Surne Bilbao Basket
13:45 SportKlub: Bayern Monachium – Alba Berlin
15:50 SportKlub: Besiktas – Darussafaka
17:20 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Anwil Włocławek (na żywo, jeśli konieczny)
18:00 SportKlub: Club Juventut Badalona – Monbus Obradoiro (na żywo)
20:30 Polsat Sport Extra: Virtus Segafredo Bolonia – Frutti Extra Bursaspor (na żywo)

Czwartek, 12 maja

0:20 SportKlub: Guangsha – Liaoning
3:50 SportKlub: Piąta kwarta: magazyn ligi ACB
4:10 SportKlub: Liaoning – Guangsha
7:30 SportKlub: Coosur Real Betis – Herbalife Gran Canaria
13:45 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Anadolu Efes
15:40 SportKlub: Bayern Monachium – Alba Berlin
20:00 SportKlub: Coosur Real Betis – Herbalife Gran Canaria
22:45 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)

Piątek, 13 maja

0:00 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)
2:15 SportKlub: Piąta kwarta: magazyn ligi ACB
2:30 Canal+ Sport: NBA (na żywo)
4:20 SportKlub: Guangsha – Liaoning
7:35 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Valencia BC
8:00 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)
9:00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
10:00 Canal+ Sport: NBA
9:35 SportKlub: Bayern Moanchium – Alba Berlin
14:40 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
15:35 Canal+ Sport 5: NBA
17:10 Polsat Sport: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław (na żywo, jeśli koniczeny)
19:40 SportKlub: Coosur Real Betis – Herbalife Gran Canaria
21:00 Canal+ Sport 2: NBA
22:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga

Sobota, 14 maja

0:25 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
0:55 SportKlub: Barca – Surne Basket Bilbao
1:30 Canal+ Sport: NBA (na żywo)
2:40 SportKlub: Piąta kwarta: magazyn ligi ACB
4:00 SportKlub: Guangsha – Liaoning
7:35 SportKlub: Monbus Obradoiro – Real Madryt
9:00 Canal+ Sport: NBA
11:00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
15:10 SportKlub: Coosur Real Betis – Herbalife Gran Canaria
16:20 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)
17:05 SportKlub: Piąta kwarta: magazyn ligi ACB
17:20 Polsat Sport: Anwil Włocławek – Legia Warszawa (na żywo, jeśli konieczny)
21:30 Canal+ Family: NBA





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj