Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych


poniedziałek, 18 stycznia
14:05 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Anwil Włocławek
15:45 nSport+: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife
17:00 SportKlub: Anadolu Efes – Frutti Extra Bursaspor
17:30 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
18:00 nSport+: Dallas Mavericks – Chicago Bulls
19:40 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor
23:00 CANAL+ Sport 2: Memphis Grizzlies – Phoenix Suns (na żywo)
23:35 SportKlub: Baxi Manresa – Unicaja

wtorek, 19 stycznia
1:30 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks (na żywo)
4:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors
10:45 SportKlub: Z Archiwum ACB: FC Barcelona, Maciej Lampe
11:00 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Spójnia Stargard
11:00 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks
13:00 CANAL+ Sport: Memphis Grizzlies – Phoenix Suns
14:05 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Spójnia Stargard
17:30 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek (na żywo)
17:55 nSport+: BC Niżny Nowogród – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (na żywo)
18:25 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors
19:30 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Ogm Ormanspor
20:25 nSport+: Casademont Zaragoza – Pszczółka Start Lublin (na żywo)
22:30 CANAL+ Sport 2: Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:35 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife

środa, 20 stycznia
10:45 SportKlub: Z Archiwum ACB: Iberostar Tenerife, Mateusz Ponitka
11:00 Polsat Sport Extra: Pszczółka Start Lublin – Trefl Sopot
12:45 nSport+: Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks
15:05 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
15:45 nSport+: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors
18:25 nSport+: Cholet Basket – Hapoel Unetcredit Holon (na żywo)
19:30 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Petkim Spor
23:35 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – Brose Bamberg

czwartek, 21 stycznia
1:30 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Miami Heat (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Miami Heat
10:50 SpotKlub: Anadolu Efes – Frutti Extra Bursaspor
11:00 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – Anwil Włocławek
14:05 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
14:50 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife
16:00 nSport+: Toronto Raptors – Miami Heat
17:00 SportKlub: Türk Telekom – Anadolu Efes
18:00 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Anadolu Efes Stambuł (na żywo)
19:25 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Tofaş
21:00 CANAL+ Sport 2: Toronto Raptors – Miami Heat
23:00 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Anadolu Efes Stambuł
23:35 SportKlub: Barça Lassa – Movistar Estudiantes

piątek, 22 stycznia
1:30 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Los Angeles Lakers (na żywo)
7:00 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – Anwil Włocławek
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Los Angeles Lakers
10:50 SportKlub: Baxi Manresa – Unicaja
12:45 nSport+: Cholet Basket – Hapoel Unetcredit Holon
14:05 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
14:50 SportKlub: Barça Lassa – Movistar Estudiantes
16:00 nSport+: Casademont Zaragoza – Pszczółka Start Lublin
17:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Darüşşafaka Tekfen
17:30 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – Polski Cukier Toruń (na żywo)
17:50 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Los Angeles Lakers
19:25 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Beşiktaş Sompo Japan
20:55 nSport+: Milwaukee Bucks – Los Angeles Lakers
22:30 Polsat Sport Extra: CSKA Moskwa – Fenerbahce Beko Stambuł
23:35 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor

sobota, 23 stycznia
1:30 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Boston Celtics (na żywo)
8:30 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – Polski Cukier Toruń
9:00 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Boston Celtics
11:00 SportKlub: Türk Telekom – Bahçeşehir Koleji (na żywo)
13:15 SportKlub: Beşiktaş Sompo Japan – Galatasaray Doga Sigorta (na żywo)
15:30 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Büyükçekmece Basketbol (na żywo)
16:00 nSport+: Philadelphia 76ers – Boston Celtics
17:30 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek (na żywo)
18:00 SportKlub: Anadolu Efes – Ogm Ormanspor (na żywo)
18:55 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Boston Celtics
20:45 SportKlub: RETAbet Bilbao Basket – Casademont Zaragoza (na żywo)
22:55 SportKlub: medi bayreuth – FC Bayern Monachium
23:00 CANAL+ Sport: Utah Jazz – Golden State Warriors (na żywo)

niedziela, 24 stycznia
7:30 Polsat Sport Extra: GTK Gliwice – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
9:00 CANAL+ Sport 2: Utah Jazz – Golden State Warriors
11:00 SportKlub: Petkim Spor – Pinar Karşiyaka (na żywo)
12:25 nSport+: Real Madryt – MoraBanc Andorra (na żywo)
13:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Frutti Extra Bursaspor (na żywo)
15:30 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Fenerbahçe Beko (na żywo)
16:25 nSport+: Utah Jazz – Golden State Warriors
17:30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Pszczółka Start Lublin (na żywo)
18:00 SportKlub: Tofaş – HDI Sigorta Afyon Belediye (na żywo)
18:25 nSport+: Valencia BC – TD Systems Baskonia (na żywo)
19:00 CANAL+ Sport 2: Utah Jazz – Golden State Warriors
20:10 SportKlub: Real Madryt – Morabanc Andorra
21:30 CANAL+ Sport: Indiana Pacers – Toronto Raptors (na żywo)
22:35 SportKlub: Valencia BC – TD Systems Baskonia




ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here