Zaraz po zakończeniu emocjonującego spotkania Hiszpanów ze Słoweńcami, nastapiło losowanie par ćwierćfinału Igrzysk Olimpijskich. Amerykanie już na starcie fazy pucharowej muszą zmierzyć się z jednym z najmocniejszych rywali. Spodziewamy się emocjonującego starcia. 


PARY ĆWIERĆFINAŁU IGRZYSK:

FRANCJA – WŁOCHY

SŁOWENIA – NIEMCY

USA – HISZPANIA

AUSTRALIA – ARGENTYNA

Faza grupowa turnieju w Tokio przyniosła nam wiele emocjonujących momentów. Słowenia, Australia oraz Francja awansowały do kolejnej rundy bez porażki. Amerykanie zapewnili sobie grę w fazie pucharowej po wczorajszym zwycięstwie z Czechami. Nasi południowy sąsiedzi odpadli z turnieju, podobnie jak Nigeria, Japonia oraz Iran. Ćwierćfinały odbędą się we wtorek 3 sierpnia.

Najciekawiej zapowiada się starcie Hiszpanów z Amerykanami. Już w ćwierćfinale z turniejem pożegna się jeden z głównych kandydatów do walki o złoto Igrzysk. Równie dobrze taką parę moglibyśmy oglądać w finałowej rywalizacji. Ciekawie będzie również w starciu Francuzów z Włochami, ci pierwsi są faworytami, oraz w meczu Australii z Argentyną, choć Boomers powinni sobie z rywalem poradzić. Niepokonana Słowenia trafiła na reprezentację Niemiec, której liderem jest Moritz Wagner. Nie powinni rywala lekceważyć, choć mają teoretycznie najłatwiejsze zadanie. 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here