Przed nami najważniejsze mecze sezonu 2020/21! Rozgrywki NBA wchodzą w decydującą fazę. Zastanawiasz się jak oglądać mecze NBA? Dzięki usłudze „Zamów z PLAY” będziesz mógł oglądać walkę o mistrzostwo! „Zamów z PLAY” daje możliwość oglądania meczów NBA na żywo lub z odtworzenia – legalnie i bez dodatkowych opłat przez pierwsze 14 dni. Sieć PLAY oferuje swoim Klientom dostęp do legendarnego League Passa NBA. Nie potrzebujesz do tego karty kredytowej!

NBA League Pass jest jak Netflix ze wszystkimi meczami NBA – NA ŻYWO lub z odtworzenia. Pozwala oglądać spotkania najlepszej ligi świata zarówno na komputerze, jak i w telefonie, na tablecie czy telewizorze podłączonym do internetu. A żeby nie tracić transferu danych można mecz pobrać przez WIFI na urządzeniu mobilnym, a później obejrzeć go w dowolnym miejscu.

Klienci Play mogą aktywować subskrypcję NBA League Pass bez podawania karty kredytowej opłacając dostęp poprzez usługę „Zamów z Play”. Usługa ta pozwala na zamówienie NBA League Pass poprzez doliczenie opłaty do rachunku za abonament lub pobranie opłaty ze środków zgromadzonych na koncie w ofertach na kartę. Pozwala to śledzić wszystkie mecze sezonu NBA w ramach nielimitowanego dostępu do wszystkich meczów sezonu na żywo lub na żądanie. Jest to pełnoprawna subskrypcja, która pozawala pobierać materiały na dowolne urządzenie.

Zamówienia usługi można dokonać na dedykowanej stronie www.nbaonplay.pl – wystarczy podać numer telefonu w Play, następnie wpisać kod PIN otrzymany SMSem i gotowe. Potwierdzenie aktywacji usługi otrzymamy SMSem. Aby rozpocząć oglądanie trzeba zalogować się na konto używając numeru telefonu w Play. Najlepiej pobrać aplikacje na tablet lub smartfon z Google Play lub App Store. Cały proces aktywacji i logowania opisany jest na tej stronie pomocy.

Ile to kosztuje? Specjalnie dla klientów Play, którzy zamówią usługę w ten sposób pierwsze 14 dni korzystania z pełnego dostępu zupełnie za darmo. To wystarczająco długi okres aby przekonać się, że warto. Potem klienci Play mogą korzystać ze specjalnie dla nich przygotowanej subskrypcji rozliczanej miesięcznie w cenie 69,99zł. Jest to lepsza propozycja od standardowej miesięcznej subskrypcji jaką znajdziecie na oficjalnej stronie NBA, gdzie cena wynosi 74,99zł. Ponadto do aktywacji subskrypcji za pośrednictwem Play wystarcza tylko numer telefonu, nie potrzebujemy karty płatniczej a dostęp możemy opłacić nawet z środków doładowania w ofertach na kartę. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla młodych fanów NBA nie posiadających jeszcze konta i karty płatniczej w banku.

Specjalny link do NBA League Pass z PLAY to www.nbaonplay.pl

Zalety NBA League Pass w Play:

 • Oglądasz wszystkie mecze NBA na żywo lub na żądanie – kiedy tylko chcesz – na dowolnym urządzeniu.
 • Masz dostęp do wszystkich treści i materiałów przygotowanych przez NBA TV, w tym historyczne mecze, kiedy tylko chcesz.
 • Możesz pobierać video na dowolne urządzenie i odtwarzać później w miejscu, gdzie nie ma internetu.
 • Dzięki Play otrzymujesz aż 14 dni darmowego okresu – na wypróbowanie.
 • WAŻNE! Jeśli skorzystałeś z bezpłatnej opcji oglądania 14 dni bez opłat w poprzednim sezonie, to teraz nie będziesz miał już takiej możliwości.
 • Cena jest niższa niż przy płatności kartą kredytową bezpośrednio NBA.
 • Subskrypcję możesz włączać i wyłączać w dowolnym momencie.

Jak to działa?

 • Nie musisz mieć karty płatniczej czy konta w banku – wystarczy aktywny numer w Play – działa zarówno w ofertach na kartę jak i na abonament.
 • Aktywacji należy dokonać na dedykowanej stronie www.nbaonplay.pl
 • Na komputerze lub tablecie wystarczy podać numer telefonu w Play, zaakceptować regulamin i potwierdzić zamówienie subskrypcji kodem PIN.
 • Jeśli aktywacji dokonujesz na telefonie twój numer zostanie automatycznie rozpoznamy i aktywacja zostanie uproszczona, dwoma kliknięciami bez PINu.
 • Pierwsze dwa tygodnie są za darmo. Po tym okresie opłata 69,99zł miesięcznie jest naliczana do rachunku za abonament lub pobierana ze środków na koncie w ofercie na kartę.
 • Należy pamiętać, że Blokada Zakupów Mobilnych lub zaległości w płaceniu rachunków uniemożliwiają korzystanie z usługi.
 • Aby subskrypcja została przedłużona w ofertach na kartę należy zapewnić środki na koncie na pobranie opłaty.
 • Subskrypcję wyłączysz smsem o treści STOP NBA wysłanym na numer 80460 lub na stronie www.nbaonplay.pl/platinum/#!/status
 • Proces rejestracji i logowania do NBA League Pass znajdziesz na stronie pomocy Play www.play.pl/pomoc/serwis/konfiguracja-zaplac-z-play-w-nba-league.html
 • Jeśli nadal będziesz mieć problem z logowaniem to prześledź proces krok po kroku na stronie pomocy Play tutaj.