Czy Minnesota Timberwolves przehandluje swój pick? Według ostatnich doniesień tegoroczna „jedynka” draftu może trafić do Orlando, które w zamian za cenny wybór oferuje Aarona Gordona. Trio Towns-Russell-Gordon wydaje się zatem coraz bardziej prawdopodobne.


Darren Wolfson, dziennikarz związany ze środowiskiem Wolves przekonuje, że Wilki są zdeterminowane, by pozyskać obecną gwiazdę Magic. Warto przypomnieć, że Minnesota już w ubiegłym sezonie mocno interesowała się Gordonem. Tym razem transfer ma duże szanse powodzenia, gdyż Wolves w zamian za widowiskowego skrzydłowego mogą zaoferować swój pierwszy wybór w tegorocznym drafcie.

W lutym Wilki mocno interesowały się Gordonem. Jestem przekonany, że swoje zainteresowanie nadal podtrzymują” – uważa Wolfson.

Według ostatnich plotek Wolves rozważali angaż Jrue Holidaya z New Orleans Pelicans, jednak teraz ich priorytetem stał się ponownie Aaron Gordon.

Wilki postanowili zrezygnować z Holidaya. Ma już swoje lata i po sezonie będzie mógł skorzystać z opcji zawodnika. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że z tej opcji skorzysta” – dodaje Wolfson.

Priorytetem transferowym Minnesoty był Devin Booker z Phoenix Suns. Na taki transfer liczyli KAT i D’Lo, ponieważ od lat przyjaźnią się z obrońcą Słońc. Transakcja okazała się jednak niewykonalna. Ze swoim młodym liderem klub z Arizony nie zamierza się rozstawać. Wolves postanowili zatem skupić się na opcjach możliwych do zrealizowania. Jedną z nich wydaje się transfer Gordona.

Słynący z widowiskowych wsadów 25-latek byłby idealnym uzupełnieniem Townsa i Russella. I choć w minionym sezonie notował przeciętne jak na swoje możliwości statystyki – 14,4 punkty, 7,7 zbiorek i 3,7 asyst – to z pewnością stać go na znacznie lepszą grę. Wydaje się, że jego kariera w Magic nieco wyhamowała. Jedyną szansą na odrodzenie okazać się może transfer. Czy Minneapolis to dobry kierunek?


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj