Trenerzy zespołów i członkowie sztabów szkoleniowych będą mogli zaprosić gości do „bańki” w Orlando. Zasada ta będzie obowiązywać od finałów konferencji. Sztab szkoleniowy każdej z ekip będzie mógł zaprosić do Orlando nie więcej niż 10 dodatkowych osób.

Goście zawodników mogli przyjeżdżać już od półfinałów konferencji. Ostatnimi czasy na zasady panujące w „bańce” narzekał trener Denver Nuggets, Michael Malone, który powiedział, że NBA powinna się wstydzić z tego powodu, że trenerzy nie mogą zapraszać do Orlando żadnych gości. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Gośćmi mogą być członkowie rodziny oraz przyjaciele, których osoba zna już dłuższy czas. Po przybyciu do ośrodka goście zostaną poddani 7-dniowej kwarantannie, a następnie będą codziennie badani na obecność koronawirusa w organizmie. Takie same zasady obowiązują wszystkich, którzy znajdują się w „bańce”.

Kwestia gości członków sztabu szkoleniowego ma być przedmiotem rozmów na najbliższym spotkaniu władz ligi, które w dalszym ciągu rozważają rozpoczęcie następnego sezonu w takiej samej formule jak wznowiono trwający. 

1 KOMENTARZ

  1. Kwestia gości członków sztabu szkoleniowego ma być przedmiotem rozmów na najbliższym spotkaniu władz ligi, które w dalszym ciągu rozważają rozpoczęcie następnego sezonu w takiej samej jak wznowiono trwający. 

    co zjadło?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj