Utah Jazz zakończyli już swoją przygodę z fazą pucharową. Ich lider, Donovan Mitchell, wypowiedział się po zakończonej serii o drużynie Jazz. Jest zadowolony z tego, jak pokazała się jego drużyna, lecz oczywiście wynik nie mógł go usatysfakcjonować.


Seria spotkań pomiędzy Utah Jazz oraz Denver Nuggets była niezwykle interesująca a przede wszystkim dostarczyła mnóstwo emocji. Siedem zaciętych spotkań, które ostatecznie wykazały, że to Nuggets przechodzą dalej. Mimo to Donovan Mitchell jest zadowolony z postawy swojej drużyny.

Przeszliśmy niemałą metamorfozę. Od zespołu ,,nie do ocalenia” w kilka miesięcy staliśmy się naprawdę zgraną ekipą. Jestem zadowolony ze stylu, w jakim rozgrywaliśmy spotkania. Oczywiście nie mogę być zadowolony z wyniku. Niestety wypuściliśmy wygraną z rąk, a prowadziliśmy już 3:1 – stwierdził Mitchell.

W serii przeciwko Nuggets drużyna Jazz była pozbawiona jednego ze swoich kluczowych zawodników, którym jest Bojan Bogdanović. W sezonie zasadniczym zdobywał średnio ponad 20 punktów na spotkanie, lecz nie mógł pomóc swoim kolegom z zespołu z powodu kontuzji nadgarstka.

Gdyby ktoś nam powiedział przed rozpoczęciem serii, że będziemy wygrywać 3:1, nie uwierzyłbym. My jednak ciężko pracowaliśmy i znaleźliśmy się tutaj, gdzie jesteśmy. Gdy Bojan wróci będzie wielkim wzmocnieniem składu – podsumował lider Jazz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj