Władze Orlando Magic przeprowadziły wywiad ws. objęcia pierwszego szkoleniowca zespołu z Pennym Hardawayem. Aktualnie były gracz Magic jest trenerem koszykarskiej drużyny Uniwersytetu Memphis. Według Shamsa Charanii z The Athletic to Hardaway jest głównym kandydatem do zastąpienia Steve’a Clifforda.

Hardaway występował w Orlando w latach 1993-99, a ostatnie trzy lata spędził w Memphis. Według wielu obserwatorów i analityków uważany jest za jednego z najlepszych obrońców w historii NBA. W trakcie swojej przygody z klubem z Florydy czterokrotnie był wybierany do Meczu Gwiazd.

Magic rozstali się z Cliffordem kilka tygodni temu po tym, jak zespół skończył sezon regularny z bilansem 21-51. Był to trzeci najgorszy wynik w lidze. Magic nie awansowali do play-offów w siedmiu z ostatnich 10 sezonów i aktualnie weszli w fazę głębokiej przebudowy. W trakcie Trade Deadline wtransferowali m.in. Nikolę Vucevicia, Aarona Gordona i Evana Fourniera.

Magic przeprowadzili również rozmowy z Williem Greenem (asystentem w Phoenix Suns) i Charlesem Lee (asystentem w Milwaukee Bucks). Swoją szansę otrzymała również Becky Hammon i spekuluje się również, że zarząd będzie chciał porozmawiać z następującymi nazwiskami: Tyrone Corbin, Pat Delany, Steve Hetzel i Wes Unseld Jr.

2 KOMENTARZE

  1. super grajek. szkoda że w pierwszym meczu finałów z houston scott zawalił 4 osobiste. może by orlando coś więcej zaszalało

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj