NBA: Największy fail w historii finałów?

3
2777

Co można zrobić w pięć sekund? W swoim najnowszym filmie Łukasz Szwonder z kanału Keepthebeat szczegółowo analizuje największą wpadkę w historii Finałów NBA. W rolach głównych – J.R. Smith oraz LeBron James.


Jak i dlaczego doszło do tej sytuacji? Jak duże znaczenie miała i co wydarzyło się później? Zapraszamy do oglądania:

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kubo
Kubo
8 czerwca 2020 10:49

J.R był wtedy na haju, wchodząc z ławki coś przypalił i go wzięło na końcówkę meczu.

Adam
Adam
8 czerwca 2020 14:47
Odpowiedz  Kubo

on jest chyba na haju całe życie, sorry ale to chyba jeden z głupszych zawodników więc czego od niego wymagać, jeszcze potem tłumaczenie że wiedział że jest remis – chyba więcej nie trzeba nic pisać.

Kuba
Kuba
8 czerwca 2020 16:50

Pomimo wybitnej formy i geniuszu Jamesa w tamtych play-offach nie ma się co czarować-nie sądzę żeby wygrana w G1 zmieniła losy tamtych finałów co do zwycięzcy. Siła rażenia GSW-niezależnie od sympatii lub antypatii-była wtedy zbyt duża. Inaczej niż w finałach 2015, tam uważam że gdyby dogrywka w G1 zakończyła się zwycięstwem CLE to mogło to mieć kluczowe znacznie dla dalszego przebiegu rywalizacji. Z kolei zachowanie Smitha faktycznie było pewnego rodzaju przybiciem gwoździa i potwierdzeniem de facto całkowitego osamotnienia Jamesa na ostatnie 20 meczów sezonu zasadniczego i w całych play-offach. To zjawisko to był pokaz całkowitego braku koncentracji,co na kilka sekund… Czytaj więcej »