NBA: Największy fail w historii finałów?

3
2869

Co można zrobić w pięć sekund? W swoim najnowszym filmie Łukasz Szwonder z kanału Keepthebeat szczegółowo analizuje największą wpadkę w historii Finałów NBA. W rolach głównych – J.R. Smith oraz LeBron James.

Jak i dlaczego doszło do tej sytuacji? Jak duże znaczenie miała i co wydarzyło się później? Zapraszamy do oglądania:
3 KOMENTARZE

    • on jest chyba na haju całe życie, sorry ale to chyba jeden z głupszych zawodników więc czego od niego wymagać, jeszcze potem tłumaczenie że wiedział że jest remis – chyba więcej nie trzeba nic pisać.

  1. Pomimo wybitnej formy i geniuszu Jamesa w tamtych play-offach nie ma się co czarować-nie sądzę żeby wygrana w G1 zmieniła losy tamtych finałów co do zwycięzcy. Siła rażenia GSW-niezależnie od sympatii lub antypatii-była wtedy zbyt duża. Inaczej niż w finałach 2015, tam uważam że gdyby dogrywka w G1 zakończyła się zwycięstwem CLE to mogło to mieć kluczowe znacznie dla dalszego przebiegu rywalizacji. Z kolei zachowanie Smitha faktycznie było pewnego rodzaju przybiciem gwoździa i potwierdzeniem de facto całkowitego osamotnienia Jamesa na ostatnie 20 meczów sezonu zasadniczego i w całych play-offach. To zjawisko to był pokaz całkowitego braku koncentracji,co na kilka sekund przed końcem meczu finałowego w NBA jest absolutnie niewybaczalne. A dwa-śladowego poziomu intelektualnego tego zawodnika.I za to do dziś przez dwa lata nie znalazł miejsca w jakiejkolwiek drużynie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here