NBA: Jak trenują zawodnicy przed sezonem?

0
3002
Advertisement

Sezon 2019/20 był bardzo specyficzny i ciężki dla wszystkich zawodników. Standardowy początek przerwany kilkumiesięczną izolacją na pewno odbił się fizycznie na koszykarzach NBA. Jednak już kilka tygodni po zakończeniu play-offów większość z nich oddaje się pracy nad własnymi słabościami, zobaczcie, jak trenują.


James Harden, który wraz z Houston Rockets musiał uznać wyższość rywali z Los Angeles, nie daje za wygraną i już pracuje na parkiecie. Ostatnio był widziany podczas gierki, w której brali również udział tacy zawodnicy jak John Wall, czy Michael Beasley.

Zarówno gwiazda Rockets ciągle doskonali swój rzut zza łuku, ale również takie postaci jak J.R. Smith, czy Damian Lillard ciężko trenują pod tym względem. Świeżo upieczony mistrz NBA pochwalił się, jak trafia 27 trójek z rzędu.

 

Do treningów wróciły również gwiazdy, które na parkietach NBA występują już od lat. Przykładem może być MVP ligi z 2011 roku, czyli Derrick Rose.

Będący w lidze od 17 lat Carmelo Anthony potwierdza, że mimo wieku nadal utrzymuje dobrą formę.

W przypadku najmłodszych zawodników okres off-season jest najlepszym momentem, by poprawiać swoje mankamenty. Finalista z zeszłego sezonu, Tyler Hero, oddaje się ciężkiej pracy, by w nadchodzących rozgrywkach pokazać się z jeszcze lepszej strony.

Spencer Dinwiddie zdaje sobie sprawę, że do treningów wracają takie gwiazdy jak Kevin Durant, czy Kyrie Irving. W związku z tym jeden z liderów Brooklyn Nets w ostatnim sezonie przykłada się do pracy i nie ma zamiaru odpuszczać. 


Advertisement

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments