NBA: Wywiad z pierwszym Polakiem w NBA!

0
2264

Piotr Grabowski to profesjonalny dunker, jeden z najlepszych w swoim fachu. Prowadzi on jednak również kanał na YouTube, gdzie umieszcza bardzo ciekawe materiały. Tym razem jest to wywiad z Cezarym Trybańskim, pierwszym Polakiem, który zagrał w NBA. Serdecznie polecamy.


Od 2015 roku Piotrek zajmuje się profesjonalnym wsadzaniem piłki do kosza. Pierwszy wsad wykonał w wieku 16 lat.

„Wszystko zaczęło się od tradycyjnego grania w kosza, ale moja koszykarska kariera nie była zbyt udana. Jestem osobą, która uwielbia być niezależna i dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w dunkingu”.

– Wiele osób może się zapytać o co chodzi z tymi wsadami? Dunking to już osobna dyscyplina, w której skupiamy się już tylko na wsadach do kosza. Z roku na rok ta dyscyplina prężnie się rozwija i staje się coraz bardziej popularna. Coraz częściej jesteśmy zapraszani na różnego rodzaju konkursy oraz pokazy na całym świecie – Piotr „Grabo” Grabowski.

Cezary Trybański w trakcie swojej kariery w NBA zagrał w takich klubach jak: Chicago Bulls, New York Knicks, Phoenix Suns i Memphis Grizzlies. W wywiadzie opowiada m.in. o pionie z Michaelem Jordanem czy o kolacji z Kobem Bryantem. Więcej dowiecie się z filmiku:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here