NBA: Gortat o szansach Sochana na NBA. Odpowiedział też na krytykę

2
2657

Jeremy Sochan ma duże szanse na grę w NBA, ale dostać się do najlepszej ligi świata to jedno, a utrzymanie się w niej i odegranie w niej ważnej roli, to zupełnie inna historia. Marcin Gortat, Łukasz Szwonder i Kamil Chanas rozmawiali o tym co się dzieje w NBA. Gortat odpowiedział też na zarzuty Mateusza Ponitki i Radosława Piesiewicza.

Marcin Gortat odniósł się do konferencji, którą w poniedziałek zorganizował Polski Związek Koszykówki.

– Konferencja była przerażająca, jedno wielkie dno. To, co powiedział Mateusz, nie przystoi kapitanowi. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, a ja, jako jedna z niewielu osób, mam prawo ocenić Mateusza jako indywidualistę, graliśmy razem w zespole. Nigdy nie byliśmy przyjaciółmi, ale podajemy sobie ręce. Ta śmieszna kartka z której czytał pewnie została przygotowana przez prezesa albo jednego z dziennikarzy – podsumował Gortat.

O konferencji Ponitki pisaliśmy tutaj.

Cała wypowiedź Gortata na temat sytuacji z Ponitką i Piesiewiczem zaczyna się w 46 minucie – tutaj – wczorajszego studia eWinner.
2 KOMENTARZE

  1. Gortat pospieszyłeś się w ocenie Ponitki i to tY wyszedłeś na błazna który chciał zabłysnąć na twicie. Ponitka dobrze cię podsumował i nie dokładaj do tego żadnej dodatkowej teorii. Straciłeś poczucie rzeczywistości w tym LA.

  2. Keepthebeat ma rację po cholerę Gortat wtrąca się w nie swoje sprawy. Tak jak Ponitka nie rozegrał 900 meczów tak Gortat nie grał przez kilka sezonów, nie wie w jakiej sytuacji był Ponitka itd. Gortat sam wywołał gównoburzę i ma teraz pretensję że brzydko pachnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj