Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

poniedziałek, 5 kwietnia
2:35 SportKlub: MoraBanc Andorra – TD Systems Baskonia
6:00 SportKlub: Petkim Spor – Tofaş
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers
11:50 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – ALBA Berlin
14:00 SportKlub: Hereda San Pablo Burgos – Barça Lassa
16:20 SportKlub: Shanghai Sharks – Beijing Ducks
17:30 Polsat Sport: Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
22:00 Polsat Sport News: Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław

wtorek, 6 kwietnia
0:10 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Fenerbahçe Beko
6:00 SportKlub: Petkim Spor – Tofaş
11:50 SportKlub: Lenovo Tenerife – Valencia BC
14:00 SportKlub: Nanjing Tongxi Monkey King – Jiangsu Dragons (na żywo)
17:30 Polsat Sport: King Szczecin – Legia Warszawa (na żywo)
18:25 nSport+: Pinar Karsiyaka – Happy Casa Brindisi (na żywo)
20:25 nSport+: Hereda San Pablo Burgos – Barca
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:05 SportKlub: Nanjing Tongxi Monkey King – Jiangsu Dragons

środa, 7 kwietnia
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Darüşşafaka Tekfen
11:07 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
14:00 SportKlub: Hereda San Pablo Burgos – Barca
17:30 Polsat Sport News: Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław (na żywo, jeśli potrzebny)
18:25 nSport+: AEK BC – BC Niżny Nowogród (na żywo)
23:55 SportKlub: Beijing Ducks – Sichuan Blue Whales

czwartek, 8 kwietnia
1:30 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – New Orleans Pelicans (na żywo)
6:00 SportKlub: Lenovo Tenerife – Valencia BC
9:00 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – New Orleans Pelicans
11:50 SportKlub: MoraBanc Andorra – TD Systems Baskonia
12:50 nSport+: nSport+: AEK BC – BC Niżny Nowogród
15:50 SportKlub: Nanjing Tongxi Monkey King – Jiangsu Dragons
17:30 Polsat Sport Extra: King Szczecin – Legia Warszawa (na żywo, jeśli potrzebny)
18:00 nSport+: Brooklyn Nets – New Orleans Pelicans
19:45 Polsat Sport News: Fenerbahce Beko Stambuł – Real Madryt (na żywo)
21:30 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – New Orleans Pelicans

piątek, 9 kwietnia
4:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Phoenix Suns (na żywo)
6:00 SportKlub: Lenovo Tenerife – Valencia BC
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Phoenix Suns
11:50 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – ALBA Berlin
15:30 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Phoenix Suns
15:50 SportKlub: Beijing Ducks – Sichuan Blue Whales
19:00 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Maccabi Fox Tel Awiw (na żywo)
21:00 nSport+: Los Angeles Clippers – Phoenix Suns

sobota, 10 kwietnia
2:00 CANAL+ Sport: New Orleans Pelicans – Philadelphia 76ers (na żywo)
6:00 SportKlub: MoraBanc Andorra – TD Systems Baskonia
9:00 CANAL+ Sport: New Orleans Pelicans – Philadelphia 76ers
12:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor (na żywo)
14:15 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Galatasaray Doga Sigorta (na żywo)
16:30 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Beşiktaş Icrypex (na żywo)
17:30 Polsat Sport News: Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław (na żywo, jeśli potrzebny)
20:45 SportKlub: Unicaja – MoraBanc Andorra (na żywo)

niedziela, 11 kwietnia
2:30 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Los Angeles Lakers (na żywo)
6:00 SportKlub: Hereda San Pablo Burgos – Barça Lassa
9:00 CANAL+ Sport 2: Brooklyn Nets – Los Angeles Lakers
11:00 Polsat Sport Extra: Energa basket Liga:mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
12:00 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Fenerbahçe Beko (na żywo)
15:00 SportKlub: medi bayreuth – Brose Bamberg (na żywo)
17:30 Polsat Sport News: King Szczecin – Legia Warszawa (na żywo, jeśli potrzebny)
18:25 CANAL+ Family: Barca Basket – Real Madryt (na żywo)
21:00 SportKlub: Barca Basket – Real Madryt
21:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Boston Celtics (na żywo)




ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here