Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych


wtorek, 4 maja
1:00 SportKlub: Brose Bamberg – MHP RIESEN Ludwigsburg
6:00 SportKlub: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
8:30 Polsat Sport: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Zastal BC Zielona Góra (4. mecz)
9:50 SportKlub: Brose Bamberg – MHP RIESEN Ludwigsburg
13:10 SportKlub: Guangdong – Liaoning
15:50 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia CB
19:30 Polsat Sport: Enea Zastal BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo, 5. mecz)
20:30 SportKlub: ALBA Berlin – MHP RIESEN Ludwigsburg
22:40 SportKlub: Unicaja – MoraBanc Andorra

środa, 5 maja
1:50 SportKlub: JL Bourg-en-Bresse – Limoges CSP
6:00 SportKlub: Brose Bamberg – MHP RIESEN Ludwigsburg
8:30 Polsat Sport: Polsat Sport: Enea Zastal BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (5. mecz)
9:45 SportKlub: Unicaja – Club Joventut Badalona
12:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Bahçeşehir Koleji
17:55 nSport+: BC Niżny Nowogród – Casademont Zaragoza (na żywo)
20:25 nSport+: ERA Nymburk – Pinar Karsiyaka (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

czwartek, 6 maja
1:30 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco Basket
2:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Phoenix Suns (na żywo)
6:00 Polsat Sport: Polsat Sport: Enea Zastal BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (5. mecz)
9:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Phoenix Suns
9:40 SportKlub: Lenovo Tenerife – Acunsa GBC
12:55 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
15:20 SportKlub: Brose Bamberg – MHP RIESEN Ludwigsburg
15:55 nSport+: Lenovo Tenerife – SIG Strasbourg (na żywo)
18:55 nSport+: Hapoel Unet-Credit Holon – Hereda San Pablo Burgos (na żywo)
19:30 Polsat Sport: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo, 6. mecz – jeśli potrzebny)
23:00 CANAL+ Sport 2: Atlanta Hawks – Phoenix Suns

piątek, 7 maja
2:00 SportKlub: Guangdong – Liaoning
4:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers (na żywo)
6:00 Polsat Sport: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Zastal BC Zielona Góra (6. mecz)
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers
9:40 SportKlub: Casademont Saragossa – MoraBanc Andorra
12:55 SportKlub: Brose Bamberg – MHP RIESEN Ludwigsburg
15:10 SportKlub: HAKRO Merlins Crailsheim – Hamburg Towers
15:55 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers
17:55 CANAL+ Sport 2: Liga Mistrzów – mecz półfinałowy (na żywo)
20:00 Polsat Sport: Enea Zastal BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo, 7. mecz, jeśli potrzebny)
20:25 nSport+: Liga mistrzów – mecz półfinałowy (na żywo)

sobota, 8 maja
2:00 SportKlub: Guangdong – Liaoning
4:00 CANAL+ Sport: Utah Jazz – Denver Nuggets (na żywo)
8:30 Polsat Sport: Enea Zastal BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (7. mecz)
9:00 CANAL+ Sport: Utah Jazz – Denver Nuggets
11:30 SportKlub: ALBA Berlin – MHP RIESEN Ludwigsburg
14:15 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor (na żywo)
20:40 Sportklub: Baskonia – Juventut (na żywo)
23:55 SportKlub: Boulogne-Levallois – JDA Dijon Basket

niedziela, 9 maja
2:10 SportKlub: Guangdong – Liaoning
4:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Brooklyn Nets (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Brooklyn Nets
21:30 CANAL+ Family: Los Angeles Clippers – New York Knicks (na żywo)
22:35 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – FC Bayern Monachium




ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here