Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek, 28 czerwca
2:00 TVP Sport: Eurobasket kobiet, mecz o 3. miejsce
2:30 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks (na żywo)
3:35 TVP Sport: Eurobasket kobiet, mecz finałowy
9:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks
9:25 SportKlub: JDA Dijon – Orléans Loiret Basket
11:20 SportKlub: Lenovo Tenerife – Acunsa GBC
13:30 SportKlub: Rhein-Neckar Löwen – THW Kiel
20:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks

Wtorek, 29 czerwca
2:20 SportKlub: AS Monaco Basket – Orléans Loiret Basket
3:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Clippers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Clippers
9:30 SportKlub: JDA Dijon – Orléans Loiret Basket
12:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – MoraBanc Andorra
14:00 SportKlub: HAKRO Merlins Crailsheim – FC Bayern Monachium
15:20 TVP Sport: Polska – Angola (na żywo)
20:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Clippers

Środa, 30 czerwca
2:00 SportKlub: Boulogne-Levallois – Orléans Loiret Basket
2:30 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks
9:35 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – SIG Strasbourg
11:45 SportKlub: Unicaja – Club Joventut Badalona
14:25 SportKlub: Brose Bamberg – ratiopharm ulm
20:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks

Czwartek, 1 lipca
2:10 SportKlub: Bourg-En-bresse – Limoges CSP
3:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Phoenix Suns (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Phoenix Suns
9:25 SportKlub: JDA Dijon – ASVEL Lyon-Villeurbanne
11:35 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia CB
13:50 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – ALBA Berlin
15:20 TVP Sport: Słowenia – Polska (na żywo)
20:30 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Phoenix Suns
22:40 TVP Sport: Słowenia – Polska

Piątek, 2 lipca
1:50 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Elan Chalon-sur-saone
2:30 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks
9:30 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – SIG Strasbourg
11:45 SportKlub: Lenovo Tenerife – RETAbet Bilbao Basket
13:50 SportKlub: medi bayreuth – Brose Bamberg
20:30 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks

Sobota, 3 lipca
3:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Clippers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Clippers
11:35 SportKlub: UCAM Murcia CB – Unicaja
13:45 SportKlub: Hamburg Towers – EWE Baskets Oldenburg
18:00 nSport+: Phoenix Suns – Los Angeles Clippers
20:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Clippers

Niedziela, 4 lipca
2:30 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks
9:45 SportKlub: JDA Dijon – ASVEL Lyon-Villeurbanne
11:30 nSport+: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks
11:55 SportKlub: MoraBanc Andorra – Herbalife Gran Canaria
14:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Brose Bamberg
18:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks
18:20 TVP Sport: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio, mecz finałowy (na żywo)

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna

  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments