Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Poniedziałek, 19 lipca
2:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
10:05 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
12:15 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor
14:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ratiopharm ulm
16:00 nSport+: Phoenix Suns – Milwaukee Bucks
16:15 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco Basket

Wtorek, 20 lipca
2:20 SportKlub: Barca Lassa – TD Systems Baskonia
10:00 SportKlub: Barça Lassa – Club Joventut Badalona
12:15 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Darrüşşafaka Tekfen
14:45 SportKlub: HAKRO Merlins Crailsheimvs – FC Bayern Monachium
16:50 SportKlub: AS Monaco Basket – Orléans Loiret Basket
23:45 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – SIG Strasbourg

Środa, 21 lipca
1:55 SportKlub: Real Madryt – RETAbet Bilbao Basket
3:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Phoenix Suns (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Phoenix Suns
9:50 SportKlub: TD Systems Baskonia – Valencia BC
12:50 SportKlub: Anadolu Efes – Empera Hali Gaziantep Basketbol
14:45 SportKlub: Barça Lassa – Club Joventut Badalona
16:55 SportKlub: Boulogne-Levallois – Orléans Loiret Basket
17:00 nSport+: Milwaukee Bucks – Phoenix Suns
20:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Phoenix Suns
23:45 SportKlub: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko

Czwartek, 22 lipca
1:50 SportKlub: Movistar Estudiantes – Hereda San Pablo Burgos
9:40 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Real Madryt
11:40 SportKlub: Tofaş – Beşiktaş Icrypex
14:55 SportKlub: ratiopharm ulm – EWE Baskets Oldenburg
17:00 SportKlub: Bourg-En-bresse – Limoges CSP
23:25 SportKlub: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko

Piątek, 23 lipca
1:40 SportKlub: Valencia BC – Urbas Fuenlabrada
3:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Milwaukee Bucks (na żywo, jeśli konieczne)
9:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Milwaukee Bucks (jeśli konieczne)
9:50 SportKlub: Hereda San Pablo Burgos – Lenovo Tenerife
12:00 SportKlub: Anadolu Efes – Beşiktaş Icrypex
14:30 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – FC Bayern Monachium
16:45 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Elan Chalon-sur-saone
20:00 nSport+: Phoenix Suns – Milwaukee Bucks (jeśli konieczne)
23:45 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes

Sobota 24 lipca
2:00 SportKlub: RETAbet Bilbao Basket – Club Joventut Badalona
3:00 Eurosport 2: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszykówka 3×3
4:30 TVP Sport: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszykówka 3×3 (na żywo)
7:00 Eurosport 2: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszykówka 3×3 (na żywo)
10:00 SportKlub: Valencia BC – TD Systems Baskonia
10:30 Eurosport 2: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszykówka 3×3. Mecz kobiet: Włochy – Mongolia (na żywo)
12:00 TVP Sport: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszykówka 3×3. Mecz mężczyzn: Japonia – Polska (na żywo)
12:10 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Pinar Karşiyaka
14:10 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm
15:10 Eurosport 2: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszykówka 3×3. Mecz mężczyzn (na żywo)
16:40 SportKlub: Valencia BC – Real Madryt
18:50 SportKlub: Barca Lassa – Lenovo Tenerife
21:20 SportKlub: Liga turecka
21:30 Eurosport 2: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszykówka 3×3 (magazyn)
22:30 Eurosport 1: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszykówka 3×3
23:30 SportKlub: JDA Dijon – ASVEL Lyon-Villeurbanne
23:30 Eurosport 2: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Koszykówka 3×3






ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here