Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek, 18 lipca

0:10 SportKlub: Xinjiang – Qingdao
2:40 SportKlub: UCAM Murcia – Hereda San Pablo Burgos
6:00 SportKlub: Bitci Baskonia – Barça
7:50 SportKlub: Club Joventut Badalona – Herbalife Gran Canaria
10:00 SportKlub: ratiopharm ulm – BG Göttingen
12:00 SportKlub: Hamburg Towers – ALBA Berlin
13:55 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Petkim Spor
16:00 SportKlub: AS Monaco Basket – Orléans Loiret Basket
18:10 SportKlub: Pau-Lacq-Orthez – CSP Limoges
20:15 SportKlub: Club Joventut Badalona – Herbalife Gran Canaria
22:30 SportKlub: Xinjiang – Qingdao

Wtorek, 19 lipca

6:00 SportKlub: Club Joventut Badalona – Herbalife Gran Canaria
8:20 SportKlub: Valencia Basket – Bitci Baskonia
10:25 SportKlub: Hamburg Towers – ALBA Berlin
12:25 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Hamburg Towers
14:20 SportKlub: Petkim Spor – Galatasaray NEF
16:20 SportKlub: Pau-Lacq-Orthez – CSP Limoges
18:25 SportKlub: CSP Limoges – Le Mans Sarthe Basket
21:45 SportKlub: Tongxi – Fujian

Środa, 20 lipca

6:00 SportKlub: Valencia Basket – Bitci Baskonia
8:10 SportKlub: Real Madryt – BAXI Manresa
10:00 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Hamburg Towers
11:55 SportKlub: FC Bayern Monachium – Telekom Baskets Bonn
14:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Tofaş
16:15 SportKlub: CSP Limoges – Le Mans Sarthe Basket
18:20 SportKlub: AS Monaco Basket – Orléans Loiret Basket
20:20 SportKlub: Valencia Basket – Bitci Baskonia
22:50 SportKlub: Zhejiang – Beikong

Czwartek, 21 lipca

6:00 SportKlub: Real Madryt – BAXI Manresa
7:55 SportKlub: Club Joventut Badalona – Lenovo Tenerife
9:55 SportKlub: FC Bayern Monachium – Telekom Baskets Bonn
12:00 SportKlub: ALBA Berlin – MHP RIESEN Ludwigsburg
14:15 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Beşiktaş Icrypex
16:35 SportKlub: AS Monaco Basket – Pau-Lacq-Orthez
18:35 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Le Mans Sarthe Basket
20:40 SportKlub: Real Madryt – BAXI Manresa
22:35 SportKlub: Shenzhen – Zhejiang

Piątek, 22 lipca

6:00 SportKlub: Club Joventut Badalona – Lenovo Tenerife
7:50 SportKlub: Barça – Herbalife Gran Canaria
10:00 SportKlub: ALBA Berlin – MHP RIESEN Ludwigsburg
12:20 SportKlub: Hamburg Towers – ratiopharm ulm
14:20 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Gaziantep Basketbol
16:50 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Le Mans Sarthe Basket
18:55 SportKlub: JDA Dijon Basket – CSP Limoges
20:55 SportKlub: Club Joventut Badalona – Lenovo Tenerife
22:50 SportKlub: Beikong – Longshi

Sobota, 23 lipca

6:00 SportKlub: Barça – Herbalife Gran Canaria
8:20 SportKlub: Bitci Baskonia – Valencia Basket
9:00 Canal+ Sport: NBA
10:30 SportKlub: Hamburg Towers – ratiopharm ulm
12:30 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – ALBA Berlin
14:20 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Frutti Extra Bursaspor 
16:35 SportKlub: JDA Dijon Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
17:00 Canal+ Sport 2: NBA
18:30 SportKlub: JDA Dijon Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne

Niedziela, 24 lipca

2:05 SportKlub: Jiangsu – Shenzhen
6:00 SportKlub: Bitci Baskonia – Valencia Basket
8:20 SportKlub: Lenovo Tenerife – Club Joventut Badalona
9:00 Canal+ Sport 2: NBA
9:45 TVP Sport: City Tour: Silesia Basket – mecz półfinałowy, koszykówka 3×3 (na żywo)
10:25 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – ALBA BERLIN
11:00 Canal+ Sport: NBA
12:15 TVP Sport: City Tour: Silesia Basket – mecz finałowy, koszykówka 3×3 (na żywo)
12:20 SportKlub: BG Göttingen – ratiopharm ulm
14:30 SportKlub: Galatasaray NEF – Bahçeşehir Koleji
16:25 SportKlub: JDA Dijon Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
18:25 SportKlub: Pau Lacq Orthez – AS Monaco Basket
21:00 SportKlub: Bitci Baskonia – Valencia Basket
21:30 Canal+ Sport: NBA
23:20 SportKlub: Shandong – Guangsha