NBA: Wsad sezonu?! Zapakował nad trzema obrońcami!

0
3642

Ta akcja nie daje o sobie zapomnieć! W spotkaniu z Houston Rockets Isaac Okoro popisał się niesamowitym wsadem i wysłał na plakaty aż trzech obrońców.

Sytuacja miała miejsce w 7. minucie trzeciej kwarty. Okoro dość łatwo urwał się pilnującemu go Kenyonowi Martinowi Jr’owi, dzięki czemu pokonał pierwszą linię obrony. Z piłką w rękach wbił się w pomalowane, wyszedł w górę i zapakował nad próbującymi zatrzymać go Alperenem Sengunem, Usmanem Garubą i wspomnianym już Martinem Jr’em. Trudno przejść koło tej akcji obojętnie.

W całym spotkaniu Okoro zdobył 20 punktów i był jednym z głównych komponentów piątego zwycięstwa z rzędu ekipy Cleveland Cavaliers. Kawalerzyści z bilansem 18-12 zajmują obecnie 4. lokatę na Wschodzie.