Shaquille O’Neal był gościem w popularnym programie Jimmy Kimmel Live i przy okazji tego spotkania postanowił zdradzić, że pracuje nad dokumentem, który będzie opowiadał o jego życiu i karierze w najlepszej lidze świata. Kibiców jego zapowiedź zaintrygowała. 

Była gwiazda m.in. Orlando Magic, Los Angeles Lakers i Miami Heat pracuje nad dokumentem razem z reżyserem Peterem Bergem. Całość ma liczyć cztery części, więc nie będzie to jeden film dokumentalny, lecz seria. Na razie jednak Shaq nie podzielił się żadnymi konkretnymi szczegółami. Nie wiemy też za pośrednictwem jakiej platformy dokument ujrzy światło dzienne. 

Dowiedzieliśmy się jednak, że w dokumencie mają zostać wykorzystane ujęcia, których dotąd nikt nie widział. To może rzucić nowe światło na życie i karierę jednego z najlepszych wysokich w historii NBA. Było już kilka obrazów, które były poświęcone wyłącznie Shaqowi. W 2005 roku wziął udział w reality-show ESPN pod tytułem “Shaquille”, a rok temu fani mogli zobaczyć “Shaq Life”, czyli obrazki z aktualnego życia 4-krotnego mistrza NBA. 

O’Neal to jedna z najbardziej elektryzujących postaci w historii ligi. Dokument, który zapowiada może być kompleksowym spojrzeniem na to, jakim był człowiekiem i jakim był koszykarzem. Możemy spodziewać się, że Shaq będzie samodzielnie starał się wyjaśnić wszystkie palące kwestie jego kariery, m.in. relacje z Kobem Bryantem, które przecież nigdy nie były oczywiste. 

Posłuchajcie całej rozmowy Shaqa z Jimmym Kimmelem. 


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments