Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Poniedziałek, 13 września
3:30 SortKlub: Barça Lassa – Real Madryt
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Gaziantep Basketbol
8:00 SportKlub: Valencia BC – Urbas Fuenlabrada
15:00 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Enea Zastal BC Zielona Góra
22:00 Polsat Sport Extra: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław

Wtorek, 14 września
6:00 SportKlub: Tofaş – Beşiktaş Icrypex
6:00 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Enea Zastal BC Zielona Góra
8:25 SportKlub: RETAbet Bilbao Basket – Club Joventut Badalona
12:45 nSport+: Barca – Valencia BC
13:30 Polsat Sport Extra: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 15 września
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Beşiktaş Icrypex
6:00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
7:55 SportKlub: Unicaja – Real Madryt
12:30 nSport+: Barça Lassa – Real Madryt
13:30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga

Czwartek, 16 września
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Pinar Karşiyaka
8:15 SportKlub: Valencia Basket Club – TD Systems Baskonia
13:30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
17:20 Polsat Sport: GTK Gliwice – Legia Warszawa (na żywo)
23:00 Polsat Sport Extra: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław

Piątek, 17 września
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Beşiktaş Icrypex
8:00 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
17:20 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa basket Liga (magazyn)

Sobota, 18 września
6:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Pinar Karşiyaka
8:00 SportKlub: Barça Lassa – Club Joventut Badalona
8:00 CANAL+ Sport: NBA
10:00 CANAL+ Sport: NBA
11:00 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
17:20 Polsat Sport Extra: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek (na żywo)
20:40 nSport+: TD Systems Baskonia – Valencia BC (na żywo)

Niedziela, 19 września
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Beşiktaş Icrypex
8:50 SportKlub: Valencia BC – TD Systems Baskonia
9:30 SportKlub: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek
16:15 SportKlub: Barça Lassa – UCAM Murcia
17:20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – King Szczecin (na żywo)
18:30 SportKlub: Real Madryt – Hereda San Pablo Burgos (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here