Gracze NBA zdają się być po stronie Aarona Gordona, który w ich opinii został okradziony. Sam gracz Orlando Magic twierdzi, że powinien wygrać zarówno w 2016, jak i 2020, ale ostatecznie musiał uznać wyższość najpierw Zacha LaVine’a, a poprzedniej nocy Derricka Jonesa Jr’a. 


Kto powinien wygrać Konkurs Wsadów 2020?

View Results

Loading ... Loading ...

Konkurs wsadów stał na wysokim poziomie. Aaron Gordon za pierwsze cztery wsady otrzymał same „50”. Ostatecznie konkurs sprowadził się do dogrywki, w której o jeden punkt Gordona wyprzedził Derrick Jones Jr. Według wielu, zawodnika Miami Heat faworyzował… Dwyane Wade będący w jury. Tak zareagowali:

NBA: Gracze Meczu Gwiazd urządzili sobie konkurs rzutów z połowy15 KOMENTARZE

 1. Gordon już drugi raz okradziony. Maskara! Gość ma niesamowite dunki, a ten w finałowej serii od tablicy z obrotem, jedną ręką moim zdaniem pozamiatał. Oczywiście Jones Jr też miał świetne dunki ale ten Gordona był niesamowity. Ewidentnie Wade zawalił głosowanie aby wygrał gracz z jego drużyny (Miami) bo sędziowie chcieli przyznać remis i za to powinien już nigdy nie usiąść jako sędzia!

  • Ten ostatni wsad AG nad Taco Fallem był w pół udany bo Taco musiał się aż uchylać żeby mu się nic nie stało bo AG prawie na nim usiadł. Moim zdaniem Derick Jones Jr. słusznie wygrał

  • Ja już nie liczę tych dogrywkowych, bo to widać było, że na siłę wymyślane. Zresztą po 4 dunkach AG miał maxa czyli 200 pkt.

 2. Czy Wade załatwił mu wygraną? zdecydowanie tak. Ale Jones jr wygrał zasłużenie. Jego wsady miały więcej w sobie więcej pomysłu, dynamiki i energii.

  • Chyba oglądałeś jakiś inny konkurs. DJJ jest dobry, ale na jedno kopyto robił wsady. A ten ostatni to mu nie wyszedł, bo chciał naśladować Jordana z wybiciem z linii osobistych a wybił się z „trumny”. Słaba kopia…GORDON wygrał w odczuciu kibiców i tyle w temacie.

  • Zgadzam się, Jones wygrał zasłużenie. Jego lekkość i wyskok były po prostu fenomenalne. Był bardziej naturalny w tym co robił.

 3. Aaron Gordon wsad o tablicę miał genialny, nie ma co twierdzić inaczej. Jednak ostatni wsad AG nie był na miarę zwycięstwa i to jest fakt. DJJ wykonał lepszą akcję i wygrał. Tyle. Gordon nie został z niczego okradziony. Teksty o oszukaniu go są przesadzone. Spotkali się dwaj wybitni zawodnicy w dziedzinie dunkowania i wygrał lepszy.

 4. Mi sie bardziej podobały wsady JJ wiec nie rozumiem zamieszania, ale nie rozumiem też zachwytów nad ta kategorią, wszystko strasznie odtwórcze.

 5. To ma być Święto koszykówki. To konkurs podczas weekendu Gwiazd. To nie walka o mistrzostwo Świata we wsadach. Podczas Rookies game czy nawet Allstar game wszyscy grają bez napinki. Więc po co się spinać że przegrało się jedynym punktem?

  • Choćby po to, że jednak po latach o przegranych niewielu pamięta. To konkurs indywidualny, można zapisać się w historii NBA, dostać fajne trofeum… W takich sytuacjach zwycięzców powinno być dwóch (w konkursie AG vs LaVine również). Byłby i wilk syty, i owca cała. A tak pozostaje niesmak.

  • Zwyciezca dostaje 100k $, 2 miejsce 50k.
   Zapewne w porownaniu z ich kontraktami to niewiele, i na pewno chodzi o prestiz a nie o ta kase, ale jednak.

 6. Każdy kto myśli ze już wszystko zostało zrobione we wsadach to jakiś ograniczony twór. Ja wciąż czekam na: od tablicy 360 pod nogami.

 7. Gordon za bardzo pajacował, jakieś okrzyki, gesty…po co to? wsad z obrotem po odbiciu od tablicy genialny, Jones zbyt monotematyczny, chyba wszystkie wsady z trikiem pod nogami, ostatni wsad nieudany ale podobnie jak Gordona. Aaron nie ma co się podniecać, to tylko zabawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here