W trakcie All-Star Weekend odbywa się wiele nieoficjalnych rywalizacji, które z pewnością przykuwają uwagę. Jedną z takich był konkurs rzutów z połowy w trakcie treningu do zbliżającego się Meczu Gwiazd, który zakończy świętowanie w Chicago.


Na szczęście treningom przed Meczem Gwiazd towarzyszą kamery, więc konkurs rzutów z połowy nie będzie owiany wielką tajemnicą. Udział wzięli w nim niemal wszyscy i był podzielony na drużynę Giannisa Antetokounmpo i rzecz jasna drużynę LeBrona Jamesa i to gracze ekipy LBJ-a uczestniczyli w nim z większą ochotą. Jako pierwszy trafił Domantas SabonisIndiany Pacers.

W zabawie wziął udział także Kawhi Leonard, który wygląda, jakby naprawdę dobrze się bawił podczas całego weekendu. Trudno w to uwierzyć, ale z połowy rzucał nawet… Ben Simmons, choć bezskutecznie. Koniecznie zobaczcie całość…

NBA: Buddy Hield nowym królem trójek!
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kilig
kilig
16 lutego 2020 14:43

Kończyć ten cyrk i brać się za poważne granie.

brewin
brewin
16 lutego 2020 15:07

Ważne, żeby ćwiczyć rzuty z połowy, bo w meczu każdy będzie chciał trafić…

Norbert
Norbert
16 lutego 2020 17:14

Dramat.

Ender
Ender
16 lutego 2020 18:15
Odpowiedz  Norbert

Dramat bo chca się zabawić ku niezadowoleniu gawiedzi?

Norbert
Norbert
16 lutego 2020 22:58
Odpowiedz  Ender

Możesz mi wierzyć lub nie ale trafić z połowy w obręcz nie jest trudno a co dopiero w dużą tablicę. A tu chłopaki ładują air ball jeden za drugim, trochę wstyd. All Star?