NBA: Powrót Klaya i Kyriego, fenomen Moranta i Grizzlies. W oczekiwaniu na transfery w NBA!

1
2329

Już dziś (czwartek 13 stycznia) o godz. 21:00 na YouTube kolejny podcast PROBASKET Live, czyli dwie godziny gadania o NBA! Zapraszam wspólnie z Krzysztofem Sendeckim. A o czym będziemy dziś rozmawiać? Oczywiście o wielkim powrocie Klaya Thompsona i mniejszym powrocie Kyriego Irvinga. O fenomenie Memphis Grizzlies i możliwych transferach w najbliższych dniach (lub tygodniach). Pokażemy Wam też nasze typy na piątki do Meczu Gwiazd. Zapraszamy już dziś o 21:00!

Tematy na dziś:
– powrót Klaya Thompsona,
– powrót Kyriego Irvinga,
– inny wielki powrót,
– fenomen Memphis Grizzlies,
– nasze typy na Mecz Gwiazd,
– czy kluby NBA nie rezygnują za wcześnie z dobrych zawodników?
– kontuzja Lillarda,
– transfery, transfery, transfery…
– i wiele innych, które „wyjdą w praniu”.

Jaka jest formuła naszego podcastu PROBASKET Live? Spotykamy się NA ŻYWO w studiu – transmisja na YouTube. Program można obejrzeć także później z odtworzenia. Oprócz tego, godzinę po zakończeniu „live’a” wersję audio publikujemy na Spotify, SoundCloud, Podcastach Apple i Google.

Linki do naszych kanałów:

  1. SoundCloud
  2. YouTube (wersja video – na żywo lub z odtworzenia)
  3. iTunes – Apple Podcasts
  4. Spotify
  5. Podcasty Google

Każdy odcinek ma spis treści, czyli opis minutowy – dzięki temu w opisie filmu znajdziecie tematy, które były w danym odcinku poruszane i kiedy tzn. o jakim czasie, aby móc do nich przewinąć.

Jeśli ktoś nie oglądał wcześniej naszych podcastów, to może sprawdzić poprzednie nagrania, gdzie wiele z tematów było ponadczasowych, czyli aktualnych również teraz.

Ile osób ogląda i słucha Podcastów PROBASKET? Według dostępnych statystyk jest to około 10,000 osób – każdego odcinka, jeśli dodamy do siebie odtworzenia video i audio.

Zachęcam też do zadawania pytań i podrzucania nam ciekawych tematów. Na pytania odpowiadamy na początku programu, dlatego najlepiej, jeśli zostawicie pytanie na czacie obok filmu na YT. W trakcie programu staramy się reagować na to, co jest na czacie, ale różnie nam z tym idzie.

Polecam również ostatni podcast PROBASKET, który nagrywałem w pojedynkę i nie na żywo. Spis treści i linki znajdziecie tutaj.

Michał Pacuda – http://twitter.com/Pacuda
Krzysztof Sendecki – https://twitter.com/sendecki81
PROBASKET – https://twitter.com/probasketpl
1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj