Jak już wiemy, pod koniec lipca do gry wracają gwiazdy NBA. To w Orlando poznamy nowego mistrza ligi. Przygotowania idą pełną parą, a o swoich odczuciach względem powrotu do gry opowiedział Luka Doncić.Mimo tego, że dla samego słoweńskiego zawodnika będzie to przede wszystkim wyzwanie, to podkreślał, że jednak sama sytuacja jest nieco dziwna.

W sumie to nie wiem, jak się z tym czuje, to będzie po prostu dziwne. Oczywiście bez fanów to nie będzie to samo, ale będę robił to samo, co podczas każdego meczu – podkreślił Doncić.

Luka Doncić już w swoim drugim sezonie w lidze NBA jest brany pod uwagę, gdy jest mowa o MVP sezonu. Dzięki wręcz wybitnej grze młodego zawodnika Mavs mają aktualnie bilans 40 zwycięstw i 27 porażek, dzięki czemu zajmują 7 miejsce w konferencji zachodniej.

O miejsce w pierwszej ósemce będą walczyć takie zespoły jak: Blazers, Kings, Spurs, Pelicans, czy Suns. Każda drużyna w mniejszym,bądź większym stopniu mają szansę, by zakwalifikować się do fazy play-off.

Choć Mavs znajdują się w dobrej sytuacji, to jednak muszą ciągle mieć się na baczności. Jednym z czynników, które mają ogromny wpływ na wyniki, będzie bez wątpienia Luka Doncić. Wszyscy fani Dallas Mavericks liczą, że młody Słoweniec utrzyma swoją świetną dyspozycje sprzed pandemii. Notował on wtedy statystki na poziomie 28,7 punktu, 9,4 zbiórki, 8,7 asysty na spotkanie.

Pierwszy mecz, którym Mavs powrócą na parkiet NBA, będzie spotkanie z Houston Rockets już 1 sierpnia. Czy Doncić poprowadzi swój zespół do zwycięstwa?


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Naars
Naars
3 lipca 2020 18:57

Yyy, a kto ma być? On jest ich liderem w Teksasie, Orlando i gdziekolwiek by nie pojechali…