NBA od kuchni: Marcin Gortat opowiada co zawodnicy robią między sezonami

0
1794

W nowym cyklu „NBA OD KUCHNI”, Marcin Gortat prowadzi nas za kulisy rozgrywek NBA. W pierwszym odcinku dowiecie się co zawodnicy najlepszej ligi świata robią między sezonami, a że mamy tu pełen przekrój aktywności – od imprez, podróży po wytężoną pracę na treningach czy grę na boiskach, na których się wychowali, z pewnością będzie ciekawie!

Polecamy:

• Czy wiesz na czym polega „zakład bez ryzyka” w eWinner? Po założeniu konta i depozycie, pierwszy „zakład bez ryzyka” polega na tym, że w zależności od wysokości zakładu otrzymamy zwrot tej kwoty na nasze konto gracza pomniejszoną o 12% podatku. Minimalna kwota takiego pierwszego zakładu musi wynosić 20zł.  Dla Czytelników PROBASKET po wpisaniu przy rejestracji kodu PROBASKETmaksymalna kwota zwrotu wynosi 155zł, zamiast 150. Żeby otrzymać najwyższy, możliwy zwrot, należy zagrać za co najmniej 176,14zł. WAŻNE: zwrot otrzymasz na konto główne, a nie bonusowe, czyli… możesz wypłacić albo obstawiać dalej!

• Każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus, a bonus to 50% wpłaty do 500zł (maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł).

• Bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty (gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu).

• Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50.

• Jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany.

• Minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

Link do rejestracji w eWinner znajdziecie tutaj.

• Oferta eWinner przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

NBA: Marcin Gortat opowiada o największych świrach w NBA

NBA: Marcin Gortat o The Last Dance i imprezie z Rodmanem

Marcin Gortat mówi jak odbudować polską koszykówkę