Zapewne każdy oglądał przynajmniej skróty konkursów i Meczu Gwiazd. To, co działo się poza boiskiem było jednak równie ciekawe, jeśli nie ciekawsze. LeBron James chwalił generalnego menedżera innego klubu, mówił ciepłe rzeczy o Cleveland Cavaliers i zapowiedział, że jego ostatni rok w NBA będzie u boku syna, który właśnie z przewidywania na drugą rundę Draftu 2024 roku, awansował do pierwszej… 10? 15? Dlaczego tak jest? Michał Pacuda i Krzysztof Sendecki spróbują na pytania odpowiedzieć w najnowszym podkaście PROBASKET Live, który nagrywać będzie już dziś, oczywiście na żywo, na YouTube. Zapraszam o godz. 21:00! 

Oczywiście będą mówić o wielu innych sprawach i na pewno poruszą dużo tematów, bo przerwa na Weekend Gwiazd to idealny moment na analizy, podsumowania, opinie i wnioski, a przede wszystkim przewidywania.

Dlatego zapraszamy dziś na YouTube. Na pewno będzie ciekawie. Zapraszamy też na czat w trakcie nagrania!

Jaka jest formuła podcastu PROBASKET Live? Nagrywamy NA ŻYWO w studiu – transmisja na YouTube. Program można obejrzeć także później z odtworzenia. Oprócz tego, godzinę po zakończeniu „live’a” wersję audio publikujemy na SpotifySoundCloudPodcastach Apple i Google.

Ile osób ogląda i słucha Podcastów PROBASKET? Według dostępnych statystyk jest to około 10,000 osób – każdego odcinka, jeśli dodamy do siebie odtworzenia video i audio.

Podcastu PROBASKET możecie słuchać tutaj:

  1. SoundCloud (audio)
  2. YouTube (audio i video)
  3. Apple Podcasts (audio)
  4. Spotify (audio)
  5. Podcasty Google (audio)

Zapisz się do autorskiego newslettera PROBASKET – https://www.subscribepage.com/probasket

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj