Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


środa, 29 stycznia

0:10 SportKlub: Teksüt Bandirma BK – Tofaş
3:50 SportKlub: Movistar Estudiantes – Unicaja
4:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers (na żywo)
6:00 SportKlub: Coosur Real Betis – Unicaja 
8:25 SportKlub: Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice 
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers
12:07 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – Start Lublin
17:55 Eurosport 2: Turk Telekom – Polski Cukier Toruń (na żywo)
18:15 nSport+: Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers
18:50 SportKlub: Real Madryt – Kirolbet Baskonia 
20:00 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – Stelmet Enea BC Zielona Góra (na żywo)

czwartek, 30 stycznia

0:10 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen
3:50 SportKlub: Coosur Real Betis – Unicaja
6:00 SportKlub: Real Madryt – Kirolbet Baskonia
8:25 SportKlub: Artego Bydgoszcz – Arka Gdynia 
11:00 Polsat Sport: Legia Warszawa – Stelmet Enea BC Zielona Góra
14:30 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Stelmet Enea BC Zielona Góra
18:50 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza
20:45 Polsat Sport Extra: Barca – Zenit Sankt Petersburg (na żywo)

piątek, 31 stycznia

0:10 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Fenerbahçe Beko
3:50 SportKlub: Real Madryt – Kirolbet Baskonia
6:00 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza
8:25 SportKlub: Barça Lassa – Retabet Bilbao Basket 
8:30 Polsat Sport: Legia Warszawa – Stelmet Enea BC Zielona Góra
10:40 SportKlub: Brose Bamberg – FC Bayern Monachium
12:07 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Stelmet Enea BC Zielona Góra
13:00 SportKlub: Brose Bamberg – FC Bayern Monachium
16:00 Polsat Sport Extra: Barca – Zenit Sankt Petersburg
17:45 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – Trefl Sopot (na żywo)

sobota, 1 lutego

0:10 SportKlub: Movistar Estudiantes – Unicaja
3:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Denver Nuggets (na żywo)
3:50 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza
6:00 SportKlub: Movistar Estudiantes – Unicaja 
8:25 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski 
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Denver Nuggets
11:00 SportKlub: Tofaş – Gaziantep Basketbol  (na żywo)
13:15 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Frutti Extra Bursaspor  (na żywo)
13:15 CANAL+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Denver Nuggets
15:30 nSport+: Milwaukee Bucks – Denver Nuggets
15:30 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Galatasaray Doga Sigorta (na żywo)
17:30 Polsat Sport: Start Lublin – King Szczecin (na żywo)
17:50 Eurosport 1: Stelmet Enea BC Zielona Góra – BC Niżny Nowogród (na żywo)
18:00 SportKlub: MMKS Katarzynki Toruń – 1KS Ślęza Wrocław  (na żywo)
21:30 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves (na żywo)

niedziela, 2 lutego

0:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Istanbul Büyükşehir Belediyesi
2:30 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Philadelphia 76ers (na żywo)
3:50 SportKlub: MMKS Katarzynki Toruń – 1KS Ślęza Wrocław
6:00 SportKlub: Barça Lassa – Retabet Bilbao Basket
8:25 SportKlub: MMKS Katarzynki Toruń – 1KS Ślęza Wrocław
9:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Philadelphia 76ers
11:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves
12:30 SportKlub: Real Madryt – DKV Joventut Badalona (na żywo)
15:00 SportKlub: FC Bayern Monachium – s.Oliver Würzburg (na żywo)
15:55 SportKlub: Boston Celtics – Philadelphia 76ers
17:30 Polsat Sport Extra: Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
18:00 SportKlub: Ogm Ormanspor – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll (na żywo)
18:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Philadelphia 76ers
20:00 CANAL+ Sport: Houston Rockets – New Orleans Pelicans (na żywo)

poniedziałek, 3 lutego

0:00 SportKlub: Iberostar Tenerife – Barça Lassa
3:50 SportKlub: Coosur Real Betis – Unicaja
6:00 SportKlub: Ratiopharm ulm – EWE Baskets Oldenburg
8:20 SportKlub: Arka Gdynia – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS/PolskaStrefaInwesytycji
9:00 SportKlub: Houston Rockets – New Orleans Pelicans
17:30 Polsat Sport Extra: Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
19:00 nSport+: Houston Rockets – New Orleans Pelicans
21:00 CANAL+ Sport: Houston Rockets – New Orleans Pelicans
22:30 Polsat Sport News: Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław

wtorek, 4 lutego

2:25 SportKlub: Movistar Estudiantes – Real Madryt 
6:00 SportKlub: Brose Bamberg – ALBA Berlin
8:00 Polsat Sport: Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław
8:20 SportKlub: Artego Bydgoszcz – Ccc/mks 
17:45 Polsat Sport News: CSKA Moskwa – Anadolu Efes Stambuł (na żywo)
22:00 Polsat Sport News: Magazyn koszykarski

Aktualny Kosz w TV zawsze w naszej specjalnej zakładce.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments