Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Wtorek, 24 maja

1:35 SportKlub: UCAM Murcia – Club Joventut Badalona
2:30 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat (na żywo)
6:00 SportKlub: Buyukcekmece Basketbol – Fenerbahce Beko
8:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Anadolu Efes
9:00 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat
10:25 SportKlub: Brose Bamber – Alba Berlin
12:00 Polsat Sport News: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
18:00 SportKlub: Anadolu Efes – Pinar Karsiyaka (na żywo)
20:00 Canal+ Sport 2: Boston Celtics – Miami Heat
20:30 Super Polsat: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
20:30 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
21:00 SportKlub: Valencia BC – Bitci Baskonia (na żywo)

23:00 Polsat Sport News: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
23:00 SportKlub: Fenerbahce Beko – Darussafaka Tekfen

Środa, 25 maja

2:20 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Valencia BC
3:00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Golden State Warriors (na żywo)
7:00 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
8:20 SportKlub: Gaziantep Basktelbol – Darussafaka Tekfen
9:00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Golden State Warriors
10:35 SportKlub: MHP Riesen Ludwigsburg – ratiopharm ulm
14:45 SportKlub: Barca – Surne Basket Bilbao
15:35 Canal+ Sport 5: Dallas Mavericks – Golden State Warriors
18:00 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
19:00 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Hamburg Towers
20:00 Canal+ Sport 2: Dallas Mavericks – Golden State Warriors
21:05 SportKlub: Alba Berlin – Brose Bamberg
23:00 Polsat Sport News: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
23:25 SportKlub: FC Bayern Monachium – NINERS Chemnitz

Czwartek, 26 maja

1:35 SportKlub: Monbus Obradorio – Real Madryt
2:30 Canal+ Sport: Miami Heat – Boston Celtics (na żywo)
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Darussafaka Tekfen
8:10 SportKlub: Fenerbahce Beko – F.F. Bursaspor
10:35 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Hamburg Towers
13:00 Canal+ Sport 5: Miami Heat – Boston Celtics
14:20 SportKlub: Club Joventut Badalona – Monbus Obradorio
18:55 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Boston Celtics
20:55 Canal+ Sport 2: Real Madryt – BAXI Manresa
22:00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
23:00 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
23:55 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)

Piątek, 27 maja

0:15 SportKlub: Alba Berlin – Brose Bamberg
2:00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
2:25 SportKlub: FC Bayern Monachium – NINERS Chemnitz
3:00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Dallas Mavericks (na żywo, jeśli konieczny)
4:10 SportKlub: Anadolu Efes – Pinar Karsiyaka
6:00 SportKlub: Fenerbahce Beko – F.F. Bursaspor
8:00 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)
8:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Darussafaka Tekfen
9:00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
10:00 Canal+ Sport: NBA – mecz fazy play-off
10:35 SportKlub: Alba Berlin – Brose Bamberg
12:00 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
12:30 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
12:50 Canal+ Sport 5: Real Madryt – BAXI Manresa
14:25 SportKlub: UCAM Murcia – Casademont Saragossa
15:55 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)
17:00 Canal+ Sport 5: NBA – mecz fazy play-off
17:30 Polsat Sport: Energa Basket Liga – mecz fazy play-off
19:00 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
19:00 SportKlub: Alba Berlin – MHP Riesen Ludwigsburg (na żywo)
20:30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (na żywo)

20:30 SportKlub: JDA Dijon – CSP Limoges (na żywo)
20:55 Canal+ Sport Barca – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
23:00 Canal+ Sport: NBA – mecz fazy play-off

Sobota, 28 maja

0:20 SportKlub: Alba Berlin – Brose Bamberg
2:25 SportKlub: Club Joventut Badalona – Monbus Obradorio
2:30 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat (na żywo, jeśli konieczny)
6:00 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Gaziantep Basketbol
8:15 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Galatasaray Nef
9:00 Canal+ Sport: NBA – mecz fazy play-off
10:20 SportKlub: NINERS Chemnitz – FC Bayern Monachium
10:30 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
12:00 Canal+ Sport 2: Barca – Herbalife Gran Canaria
12:35 SportKlub: JDA Dijon – CSP Limoges
16:25 Canal+ Sport: Liga hiszpańska – mecz fazy play-off
16:55 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Hamburg Towers
20:40 Canal+ Sport 2: Liga hipszańska – mecz fazy play-off
21:30 Canal+ Sport: Boston Celtics – Miami Heat
23:40 Canal+ Sport 5: Liga hiszpańska – mecz fazy play-off

Niedziela, 29 maja

0:35 SportKlub: FC Bayern Monachium – NINERS Chemnitz
2:35 SportKlub: UCAM Murcia – Casademont Saragossa
3:00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Golden State Warriors (na żywo, jeśli konieczny)
6:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Galatasaray Nef
7:00 Canal+ Sport 5: NBA – mecz fazy play-off
8:20 SportKlub: NINERS Chemnitz – FC Bayern Monachium
9:00 Canal+ Sport 2: NBA – mecz fazy play-off
10:30 SportKlub: Alba Berlin – Brose Bamberg
10:30 Canal+ Sport 5: Liga hiszpańska
15:00 Canal+ Sport 5: Liga hiszpańska
16:40 SportKlub: JDA Dijon – CSP Limoges
19:00 JDA Dijon – CSP Limoges
20:55 Canal+ Sport 2: Herbalife Gran Canaria – Barca (na żywo)
21:45 Canal+ Sport: NBA – mecz fazy play-off
20:30 Polsat Sport: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław (na żywo, jeśli konieczny)
22:30 Polsat Sport: Energa Basket Liga





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj