Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Niedziela, 16 stycznia
0:00 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – Toronto Raptors
1:20 SportKlub: CSP Limoges – Paris Basketball
3:20 SportKlub: Zhejiang Guangsha Lions – Beijing Ducks
6:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Tofaş
6:00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia
9:00 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – Toronto Raptors
9:40 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
12:30 SportKlub: Valencia BC – Barca (na żywo)
15:00 SportKlub: FC Bayern Monachium – Telekom Baskets Bonn (na żywo)
15:40 Polsat Sport News: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek (na żywo)
16:55 nSport+: BAXI Manresa – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
17:00 SportKlub: Real Madryt – Casademont Saragossa (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
19:00 SportKlub: Le Mans Sarthe Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
19:00 Canal+ Sport 2: Detroit Pistons – Phoenix Suns (na żywo)
21:15 SportKlub: Anadolu Efes – Beşiktaş Icrypex
23:20 SportKlub: FC Bayern Monachium – Telekom Baskets Bonn

Poniedziałek, 17 stycznia
1:30 SportKlub: Real Madryt – Casademont Saragossa
3:30 SportKlub: Zhejiang Guangsha Lions – Beijing Ducks
6:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Frutti Extra Bursaspor
6:00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia
8:00 SportKlub: Xinjiang Flying Tigers – Qingdao Eagles
9:00 Canal+ Sport: Detroit Pistons – Phoenix Suns
10:30 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcja
12:00 Polsat Sport News: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek
12:40 SportKlub: Le Mans Sarthe Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
13:00 nSport+: Detroit Pistons – Phoenix Suns
14:50 SportKlub: FC Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg
15:30 Polsat Sport News: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Grupa Sierleccy
15:45 Canal+ Sport 2: Detroit Pistons – Phoenix Suns
17:00 SportKlub: Club Joventut Badalona – Real Madryt
18:30 Canal+ Sport: Boston Celtics – New Orleans Pelicans (na żywo)
20:15 SportKlub: Valencia BC – Barca
21:30 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Chicago Bulls (na żywo)
22:15 SportKlub: Real Madryt – Casademont Saragossa
23:00 Polsat Sport News: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek

Wtorek, 18 stycznia
0:00 Canal+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks (na żywo)
0:15 SportKlub: Le Mans Sarthe Basket – ASVEL Lyon-Villeurbanne
2:30 SportKlub: NINERS Chemnitz – BG Göttingen
6:00 SportKlub: Petkim Spor – Gaziantep Basketbol
8:40 SportKlub: Nanjing Tongxi Monkey King – Fujian Sturgeons
9:00 Canal+ Sport: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks
10:00 Polsat Sport News: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Grupa Sierleccy
11:00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – Chicago Bulls
12:00 Polsat Sport News: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek
13:00 Canal+ Sport: Boston Celtics – New Orleans Pelicans
13:00 SportKlub: Shenzhen Leopards – Zhejiang Lions (na żywo)
15:20 SportKlub: FC Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg
16:00 Canal+ Sport 2: Boston Celtics – New Orleans Pelicans
17:15 SportKlub: Casademont Saragossa – Bitci Baskonia
17:45 Polsat Sport News: Lietkabelis Poniewież – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
18:00 Canal+ Sport 2: Memphis Grizzlies – Chicago Bulls
18:25 nSport+: Lavrio Megabolt – Nutribullet Treviso (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 19 stycznia
6:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
8:25 SportKlub: Shanxi Loongs – Fujian Sturgeons
9:00 Polsat Sport News: Lietkabelis Poniewież – WKS Śląsk Wrocław
10:05 nSport+: Boston Celtics – New Orleans Pelicans
10:55 SportKlub: Surne Bilbao Basket – Unicaja
13:00 nSport+: Memphis Grizzlies – Chicago Bulls
13:00 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin
15:20 SportKlub: Shenzhen Leopards – Zhejiang Lions
18:20 Canal+ Sport 2: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks
20:25 nSport+: Koszykarska Liga Mistrzów
20:55 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin

Czwartek, 20 stycznia
6:00 SportKlub: Tofaş – Pinar Karsiyaka
8:25 SportKlub: Shenzhen Leopards – Zhejiang Lions
10:25 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
13:00 SportKlub: Beijing Royal Fighters – Guangzhou Loong Lions (na żywo)
16:50 SportKlub: ratiopharm ulm – BG Göttingen
17:55 Polsat Sport News: Enea Zastal BC Zielona Góra – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (na żywo)
20:55 SportKlub: Brose Bamberg – medi bayreuth
22:30 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – AS Monaco

Piątek, 21 stycznia
1:30 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Phoenix Suns (na żywo)
6:00 SportKlub: Galatasaray NEF – HDI Sigorta Afyon Belediye
8:00 Polsat Sport Extra: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Enea Zastal BC Zielona Góra
8:25 SportKlub: Beijing Royal Fighters – Guangzhou Loong Lions
10:00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Phoenix Suns
10:55 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
13:00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Phoenix Suns
13:00 SportKlub: Brose Bamberg – medi bayreuth
17:30 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – Twarde Pierniki Toruń (na żywo)
18:00 Canal+ Sport 2: Dallas Mavericks – Phoenix Suns
20:45 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen

Sobota, 22 stycznia
1:00 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers (na żywo)
6:00 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Darüşşafaka Tekfen
9:00 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers
9:10 SportKlub: Jiangsu Dragons – Shenzhen Leopards
17:30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
18:30 nSport+: Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers
20:40 nSport+: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
20:45 SportKlub: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
21:00 Canal+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers
22:40 SportKlub: Jiangsu Dragons – Shenzhen Leopards





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here