Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Piątek, 1 października
12:05 Polsat Sport News: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – King Szczecin
17:05 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
17:20 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
23:00 Polsat Sport Extra: Uniks Kazań – Zenit Sankt Petersburg

Sobota, 2 października
1:45 SportKlub: JDA Dijon – AS Monaco Basket
3:45 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
6:00 SportKlub: Türk Telekom – Tofas
7:30 CANAL+ Sport: NBA
8:30 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – PGE Spójnia Stargard
9:30 CANAL+ Sport: NBA
12:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Bahçeşehir Koleji (na żywo)
12:05 Polsat Sport News: Real Madryt – Anadolu Efes Stambuł
14:30 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Anadolu Efes (na żywo)
17:00 SportKlub: Tofaş – Büyükçekmece Basketbol (na żywo)
17:20 Polsat Sport Extra: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (na żywo)
20:45 SportKlub: Casademont Saragossa – Valencia Basket (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Niedziela, 3 października
3:50 SportKlub: Lyon-Villeurbanne – Strasbourg
6:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Bahçeşehir Koleji
8:30 Polsat Sport Extra: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
9:55 SportKlub: Nanterre – Limoges
12:00 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Gaz Antep Basketbol (na żywo)
12:55 nSport+: Herbalife Gran Canaria – Club Joventut Badalona (na żywo)
14:30 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Türk Telekom (na żywo)
16:40 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Club Joventut Badalona
17:20 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek (na żywo)
18:30 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife (na żywo)
20:30 SportKlub: FC Bayern Monachium – Brose Bamberg
22:25 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Petkim Spor

Poniedziałek, 4 października
3:50 SportKlub: Tofaş – Büyükçekmece Basketbol
6:00 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – JDA Dijon
6:00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek
8:00 SportKlub: Barca – Valencia BC
12:00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek
14:05 SportKlub: s.Oliver Würzburg – FC Bayern Monachium
20:25 nSport+: Hereda San Pablo Burgos – Besiktas Icrypex (na żywo)
21:05 SportKlub: Casademont Saragossa – Valencia Basket

Wtorek, 5 października
6:00 SportKlub: Limoges CSP – ASVEL Lyon-Villeurbanne
8:00 SportKlub: Lenovo Tenerife – Real Madryt
11:00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek
14:00 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
19:55 nSport+: Hapoel Bank Yahav Jerozolima – Pinar Karsiyaka (na żywo)
20:30 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek
21:40 SportKlub: Gran Canaria – Joventut Badalona
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 6 października
6:00 SportKlub: SIG Strasbourg – AS Monaco Basket
8:10 SportKlub: Barca – Real Madryt
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
14:00 SportKlub: Valencia BC – TD Systems Baskonia
20:55 nSport+: BAXI Manresa – Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
21:55 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife

Czwartek, 7 października
6:00 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Tenerife
8:15 SportKlub: Valencia BC – TD Systems Baskonia
11:00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
12:45 nSport+: BAXI Manresa – Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
17:20 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (na żywo)
22:40 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Club Joventut Badalona
23:00 Polsat Sport News: Żalgiris Kowno – Zenit Sankt Petersburg

Piątek, 8 października
6:00 SportKlub: Boulogne-Levallois – Orléans Loiret Basket
8:00 SportKlub: Casademont Saragossa – BAXI Manresa
9:00 Polsat Sport News: Żalgiris Kowno – Zenit Sankt Petersburg
12:00 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
12:55 SportKlub: SportKlub: Casademont Saragossa – Valencia Basket
17:20 Polsat Sport News: Twarde Pierniki Toruń – HydroTruck Radom (na żywo)
21:45 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Petkim Spor

Sobota, 9 października
6:00 SportKlub: Bourg-en-bresse – Limoges
8:00 SportKlub: Real Madryt – Hereda San Pablo Burgos
8:00 CANAL+ Sport: NBA
8:30 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
10:00 CANAL+ Sport: NBA
12:00 SportKlub: Petkim Spor – Galatasaray (na żywo)
14:30 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Fenerbahçe Beko (na żywo)
16:30 nSport+: NBA
17:20 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
18:15 SportKlub: Frutt Extra Bursaspor – Beşiktaş Icrypex (na żywo)
18:00 nSport+: NBA
20:40 nSport+: Lenovo Tenerife – Casademont Zaragoza (na żywo)
23:55 SportKlub: ratiopharm ulm – Brose Bamberg

Niedziela, 10 października
6:00 SportKlub: Petkim Spor – Galatasaray
9:45 nSport+: Lenovo Tenerife – Casademont Zaragoza
10:00 SportKlub: Lenovo Tenerife – Casademont Zaragoza
12:30 SportKlub: MoraBanc Andorra – Gran Canaria (na żywo)
13:00 CANAL+ Sport 2: NBA
15:00 CANAL+ Sport 2: NBA
17:30 Polsat Sport News: King Szczecin – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (na żywo)
18:25 nSport+: Valencia BC – Real Madryt (na żywo)
18:30 SportKlub: Valencia BC – Real Madryt (na żywo)
22:30 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek
22:30 SportKlub: Anadolu Efes – Pinar Karşiyaka





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here