Co wyróżnia ultrawygodne Converse Weapon CX na tle innych Sneakersów dostępnych na rynku? Przede wszystkim odważne linie projektowe i komfort na najwyższym poziomie, osiągnięty dzięki innowacyjnej piance CX. Weapon CX to zupełnie nowy rozdział w historii innowacji i wygody.

Lata badań i eksperymentów przyniosły zamierzony efekt – powstały ultrawygodne Converse CX, czyli koncept buta skupiający innowację, komfortowe materiały i technologie, zdefiniowane przez piankę CX, która zwiększa absorpcję uderzeń i maksymalizuje długotrwały komfort dla użytkownika.

Model Weapon CX przeprojektowany na nowo z charakterystycznymi futurystycznymi detalami i nowoczesną konstrukcją, to przede wszystkim bezkompromisowy komfort dla stopy przez cały dzień. Odważny styl, łatwość zakładania i wygoda sprawiają, że są zbyt wygodne, by je zdjąć.

Converse Weapon CX to klasyka sama w sobie – model Weapon z 86’ brylował na boiskach koszykarskich będąc świadkiem najbardziej ikonicznych rywalizacji wszechczasów. Faule, pick-and-rolle czy podania w Weaponach obserwował z zapartym tchem cały świat.

Zaprojektowany na nowo profil i podeszwa środkowa z pianki CX charakteryzują świeże spojrzenie na modele Weapon CX. Powiększony język, miękka pianka, wygodna wkładka wewnętrzna i przeprojektowana podeszwa zewnętrzna zapewnią komfort i wsparcie każdego kroku, zarówno na ulicy, jak i boisku.

Converse Weapon CX z kolekcji Comfort CX w trzech wariantach kolorystycznych dostępne będą zarówno w sklepach Converse, na www.Converse.pl i salonach partnerskich.

Źródło: informacja prasowa Converse

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments