OPOwieści z NBA: „Możemy być tylko lepsi” – wywiad z asystentem trenera Cavaliers

0
375

Greg Buckner, były gracz NBA i asystent trenera Cleveland Cavaliers, opowiada o drodze do NBA, debiutanckim sezonie, mentorach, którzy pomogli mu stać się profesjonalnym graczem, Michealu Finleyu, zadaniach pierwszoroczniaka, grze z Dirkiem Nowitzkim oraz przygotowaniach Kawalerzystów do sezonu 2021-22, duecie Collin Sexton i Darius Garland oraz Evanie Mobleyu.

Wywiad przeprowadził Przemek Opłocki, który odpowiada za projekt „OPOwieści z NBA”. Poniżej macie linki do jego mediów społecznościowych. Lajki czy subskrypcje z pewnością zachęcą go do dalszej pracy.

Facebook

Twitter

Instagram

Youtube

Fragmenty:

„Wiele osób chce dostać pracę w NBA. Nie zdobędziesz tego samemu. Potrzebujesz mentorów. Dla nas, debiutantów, Cedric Ceballos był ostry i wymagający, ale był świetnym mentorem. Podobnie Michael Finley, Steve Nash czy Shawn Bradley i wielu innych. Pokazali mi podstawy i jak stać się prawdziwym, profesjonalnym graczem”.

„Byłem wybrany w drafcie z Dirkiem Nowitzkim. Od razu wiedziałem, że będzie graczem formatu Hall of Fame. Ludzie mówili mi, że jestem szalony, bo nie miał łatwego początku kariery. Miał niesamowitą etykę pracy. Praktycznie nie wychodził z sali gimnastycznej.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj