Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Czwartek, 11 listopada
1:35 SportKlub: Tianjin Ronggang Gold Lions – Guangdong Southern Tigers
6:00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – MoraBanc Andora
7:00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Lokomotiw Kubań Krasnodar
8:00 SportKlub: Real Madryt – Surne Bilbao Basket
9:55 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Büyükçekmece Basketbol
12:50 nSport+: Hapoel Bank Yahav Jerozolima – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
13:00 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Fujian Sturgeons (na żywo)
17:20 Polsat Sport Extra: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – GTK Gliwice (na żywo)
20:00 TVP Sport: Polska – Albania (koszykówka kobiet, eliminacje ME, na żywo)
22:30 Polsat Sport News: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – GTK Gliwice
22:30 SportKlub: s.Oliver Würzburg – FC Bayern Monachium

Piątek, 12 listopada
1:50 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Fujian Sturgeons
4:30 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Miami Heat (na żywo)
6:00 SportKlub: Real Madryt – Surne Bilbao Basket
7:55 SportKlub: FC Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg
8:50 TVP Sport: Polska – Albania (koszykówka kobiet, eliminacje ME)
10:00 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Miami Heat
10:00 Semt77 Yalovaspor – Fenerbahçe Beko
11:00 Polsat Sport Extra: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – GTK Gliwice
12:15 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Fujian Sturgeons
13:00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Lokomotiw Kubań Krasnodar
15:50 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Büyükçekmece Basketbol
16:55 SportKlub: Real Madryt – Surne Bilbao Basket
18:00 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Miami Heat
20:30 Polsat Sport News: King Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)
20:30 SportKlub: Boulogne-Levallois – CSP Limoges (na żywo)
21:00 nSport+: Los Angeles Clippers – Miami Heat
22:40 SportKlub: Paris Basketball – ASVEL Lyon-Villeurbanne
23:00 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Olympiakos Pireus

Sobota, 13 listopada
2:05 SportKlub: SportKlub: s.Oliver Würzburg – FC Bayern Monachium
4:00 Canal+ Sport 2: Golden State Warriors – Chicago Bulls (na żywo)
8:00 SportKlub: Boulogne-Levallois – CSP Limoges
8:30 Polsat Sport News: King Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza
9:00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Chicago Bulls
11:00 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Petkim Spor (na żywo)
11:00 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Olympiakos Pireus
13:30 SportKlub: Türk Telekom – Frutti Extra Bursaspor (na żywo)
16:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Bahçeşehir Koleji (na żywo)
16:00 nSport+: Golden State Warriors – Chicago Bulls
17:50 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
18:00 SportKlub: Club Joventut Badalona – Casademont Zaragoza (na żywo)
19:00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Chicago Bulls
20:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Anadolu Efes
20:40 nSport+: Gran Canaria – TD Systems Baskonia (na żywo)
23:00 Canal+ Sport 2: Utah Jazz – Miami Heat (na żywo)

Niedziela, 14 listopada
9:00 Canal+ Sport 2: Utah Jazz – Miami Heat
12:30 SportKlub: Urbas Fuenlabrada – Real Madryt (na żywo)
15:00 TVP Sport: Turcja – Polska (koszykówka kobiet, eliminacje ME, na żywo)
16:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Yukatel Merkezefendi Belediyesi (na żywo)
17:20 Polsat Sport News: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Trefl Sopot (na żywo)
18:00 SportKlub: NINERS Chemnitz – FC Bayern Monachium (na zywo)
18:25 nSport+: Barca – Valencia BC (na żywo)
19:00 Canal+ Sport: Utah Jazz – Miami Heat
20:00 SportKlub: Barca – Valencia BC
21:30 Canal+ Sport 2: Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs (na żywo)
22:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Beşiktaş Icrypex

Poniedziałek, 15 listopada
3:50 SportKlub: NINERS Chemnitz – FC Bayern Monachium
6:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Büyükçekmece Basketbol
6:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
8:20 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Fenerbahçe Beko
8:30 TVP Sport: Turcja – Polska (koszykówka kobiet, eliminacje ME)
9:00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs
10:30 SportKlub: Lenovo Teneryfa – MoraBanc Andora
12:00 Polsat Sport News: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Trefl Sopot
12:45 nSport+: Barca – Valencia BC
13:45 SportKlub: NINERS Chemnitz – FC Bayern Monachium
16:00 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Zhejiang Chouzhou
17:00 nSport+: Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs
19:00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs
19:15 SportKlub: Tofaş – Gaziantep Basketbol
21:30 SportKlub: Club Joventut Badalona – Casademont Saragossa

Wtorek, 16 listopada
3:15 SportKlub: Shandong Heroes – Beijing Royal Fighters
6:00 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Fenerbahçe Beko
8:20 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Petkim Spor
10:30 SportKlub: Real Madryt – Surne Bilbao Basket
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
13:45 SportKlub: Türk Telekom – Frutti Extra Bursaspor
16:00 SportKlub: Tianjin Ronggang Gold Lions – Guangdong Southern Tigers
17:30 Polsat Sport News: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
19:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Bahçeşehir Koleji
20:25 nSport+: JDA Dijon Basket – Unicaja Baloncesto (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa basket Liga (na żywo)
23:30 Polsat Sport News: LDLC ASVEL Villeurbanne – Real Madryt

Środa, 17 listopada
1:15 SportKlub: Urbas Fuenlabrada – Real Madryt
3:15 SportKlub: Jiangsu Dragons – Sichuan Blue Whales
6:00 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Petkim Spor
8:20 SportKlub: Türk Telekom – Frutti Extra Bursaspor
10:30 SportKlub: Club Joventut Badalona – Casademont Saragossa
12:00 Polsat Sport News: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Zastal BC Zielona Góra
12:50 nSport+: JDA Dijon Basket – Unicaja Baloncesto
13:45 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Bahçeşehir Koleji
16:00 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Fujian Sturgeons
17:00 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Alba Berlin (na żywo)
17:55 nSport+: Falco KC Szombathely – Nutribullet Treviso (na żywo)
18:50 Polsat Sport Extra: Dolomiti Energia Trydent – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
20:25 nSport+: EWE Baskets Oldenburg – Hereda San Pablo Burgos (na żywo)





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj