Zion Williamson nie mógł przesadnie długo świętować momentu, w którym wraz z dziewczyną Ahkeemą odkryli płeć ich dziecka. W mediach społecznościowych pojawił się wpis gwiazdy filmów dla dorosłych, który sugeruje, że skrzydłowy New Orleans Pelicans wdał się z nią w romans, który miał trwać dotąd. W kilku wpisach na Twitterze Moriah Mills oznaczyła Williamsona, pisząc o ich rzekomym romansie i upubliczniając domniemane prywatne wiadomości.

Williamson zostanie ojcem. Pojawiają się oskarżenia o zdradę

We wtorek Zion Williamson opublikował w mediach społecznościowych nagranie z tzw. Gender Reveal Party, podczas którego wraz z dziewczyną Ahkeemą dowiedzieli się, jaką płeć będzie miało dziecko, którego się spodziewają. Wystarczyło kilkanaście godzin, by skrzydłowy New Orleans Pelicans znalazł się w centrum domniemanego skandalu obyczajowego. Moriah Mills w serii tweetów oskarża gwiazdora o romans.

Mills twierdzi, że jeszcze w poprzednim tygodniu była w Nowym Orleanie na prośbę Williamsona, który miał oferować, że zapłaci za jej apartament. – Nienawidzę cię. Wygląda na to, że miałeś inne dziewczyny, z którymi spałeś za moimi plecami. Ty kłamco! – napisała. Później dodała, by gwiazdor modlił się, by i ona nie była w ciąży. Gwiazda filmów dla dorosłych udostępniła także rzekome nagrania i wiadomości z Williamsonem.

Zawodnik miał nie powiedzieć jej o innych kobietach, a sam nie odniósł się jeszcze do zarzutów. Mills zdradziła intymne szczegóły z relacji z Williamsonem i przypisała sobie zasługę doprowadzenia go do formy, podczas gdy skrzydłowy większość sezonu pauzował z powodu kontuzji. Na zarzuty miała odpowiedzieć dziewczyna Williamsona, pisząc, że „nienawidzące d**** nie są szczęśliwe”. – Nie jesteś na moim poziomie, uwierz mi – odparła Mills.

Kariera Williamsona rozczarowuje

Williamson wchodził do NBA z opinią jednego z najlepszych młodych koszykarzy od kilkunastu lat. Do tej pory jego kariera jest naznaczona licznymi kontuzjami, które skutecznie hamują jego rozwój. Do tej pory w trzech sezonach na zawodowych parkietach wystąpił w zaledwie w 114 z 246 meczów. I choć zdrowy Williamson, to zdecydowanie jeden z najlepszych zawodników w NBA, coraz częściej mówi się o rozczarowaniu. Mimo tego Pelicans podpisali z nim maksymalne przedłużenie kontraktu obowiązujące do końca rozgrywek 2027/2028.

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments