NBA: Zakład o milion dolarów z Donovanem Mitchellem

0
2684

Piotr Grabowski to jeden z najlepszych dunkerów w Polsce. Prowadzi on jednak również kanał na YouTube, w którym opowiada o swoich dokonaniach. Tym razem postanowił podzielić się historią z konkursu w Berlinie, w której sporą rolę miał również gwiazdor Utah Jazz, Donovan Mitchell. Serdecznie polecamy!


Kim jest Piotr Grabowski? To profesjonalny Dunker wygrywający kolejne Konkursy Wsadów – więcej informacji o Piotrku.

Możecie też odwiedzić oficjalną stronę Piotra Grabowskiego – www.piotrgrabo.com

Od 2015 roku zajmuje się profesjonalnym wsadzaniem piłki do kosza. Pierwszy wsad wykonał w wieku 16 lat.

“Wszystko zaczęło się od tradycyjnego grania w kosza, ale moja koszykarska kariera nie była zbyt udana. Jestem osobą, która uwielbia być niezależna i dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w dunkingu”.

“Wiele osób może się zapytać o co chodzi z tymi wsadami? Dunking to już osobna dyscyplina, w której skupiamy się już tylko na wsadach do kosza. Z roku na rok ta dyscyplina prężnie się rozwija i staje się coraz bardziej popularna. Coraz częściej jesteśmy zapraszani na różnego rodzaju konkursy oraz pokazy na całym świecie” – Piotr “Grabo” Grabowski.

Na konkursie w Berlinie organizowanym przez Adidasa było kilka nieprzewidzianych wypadków, ale Piotrek znakomicie sobie z nimi poradził. Założył się też z Donovanem Mitchellem o sporą sumę pieniędzy. Jednak więcej dowiecie się z filmiku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here