Kobe Bryant oraz Paul Gasol byli nie tylko dobrymi kolegami na parkiecie, podczas wspólnej przygody w Lakers, ale również przyjaciółmi poza nim. Ostatnio Pau Gasol odwiedził rodzinę Kobego.Teraz Gasol udowodnił, jak bardzo jest przywiązany do rodziny Bryantów. Vanessa Bryant opublikowała kilka zdjęć, na których możemy zaobserwować, jak Pau spędza czas z dziećmi swojego przyjaciela: Natalią, Bianką i Capri.

Ta chwila była o tyle wyjątkowa, że Pau Gasol obchodził swoje urodziny. Postanowił spędzić ten dzień wraz z rodziną swojego przyjaciela i brata z parkietu.

To nie był pierwszy raz, kiedy Pau pokazywał, jak bardzo przywiązany jest do Bryantów. W maju, gdy urodziny obchodziłaby Gigi, Gasol wysłał do Vanessy urodzinowy tort.

 

Sama przyjaźń obu zawodników rozpoczęła się w 2008 roku, gdy do Lakers przyszedł Pau Gasol. Już rok później, skład z Pau’em oraz Bryantem, wygrał tytuł mistrzowski w dość efektownym stylu. Ten sam duet zdobył w 2010 roku kolejny tytuł, tym razem pokonując Boston Celtics. Poza świetnym duetem na parkiecie, jaki tworzyli Pau i Kobe, do tej pory widzimy, jak bardzo byli do siebie przywiązani.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here