Prezydent Toronto Raptors – Masai Ujiri – przyznał, że nie dyskutował jeszcze z drużyną ewentualnego przedłużenia kontraktu. W grę miałaby wchodzić długoletnia umowa.


Nie rozmawiałem jeszcze na ten temat. Mówiąc szczerze, to kilka spraw jest dość surowych. Będę musiał spojrzeć na ostatni okres i go przemyśleć. Ogłosimy to, kiedy przyjdzie na to czas. Nie chcę, żeby media nagłaśniały sprawę – przyznał Ujiri.

Masai przyznał również, że nie ma zamiaru opóźniać tego procesu. – Nic mnie nie rozprasza. Usiądziemy do rozmów gdy stwierdzimy, że nadszedł odpowiedni czas. Rozumiem, że to popularny temat, ale na ten moment nie było żadnych rozmów – dodał.

Kontrakt Ujiriego wygasa wraz z końcem przyszłego sezonu. W ostatnich dniach Raptors przedłużyli kontrakt Nicka Nurse’a, trenera zespołu. 53-latek podpisał długoletnią umowę. Ujiri dodał również, że kub jest bliski zatrzymania w swoich szeregach generalnego menedżera, Bobby’ego Webstera.

Ujiri przybył do Toronto w 2013 roku i momentalnie odcisnął swoje piętno na drużynie. Pod jego rządami Raptors stali się drużyną, z którą każdy musi się liczyć, a wisienką na torcie było mistrzostwo zdobyte w poprzednim sezonie. Plotki, które łączą Giannisa Antetokounmpo z przejściem do Kanady są tworzone po części dlatego, że Grek ma z Ujirim dobrą relację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here