Orlando Magic naprawdę bardzo zależy na tym, by zagrać w play-offach. Zespół dzielnie o nie walczy, ale według Evana Fourniera, gdy ta walka zakończy się fiaskiem, to może oznaczać solidne zmiany w rotacji składu z Florydy. Przed nimi zatem najważniejsza część sezonu.


Orlando Magic przegrali osiem z ostatnich dwunastu meczów. Zawodnicy zwracają uwagę, że szanse na play-offy powoli zaczynają się rozpływać. – Nie jesteśmy głupi. Wiemy, że jeśli nie awansujemy w tym roku do play-offów, to prawdopodobnie koniec dla tej grupy – mówi Fournier. Po porażce z Milwaukee Bucks Nikola Vucević urządził kolegom przemówienie, które miało im pomóc odzyskać motywację do walki.

Byliśmy niewyraźni i powiedział o tym także Nikola – mówi dalej Fournier.Musimy się po prostu wziąć do roboty – dodaje. Niewykluczone jednak, że Fournier opuści Orlando przed 7 lutego, gdy końca dobiega okienko transferowe. W środowisku słychać głosy, że to mogą być ostatnie tygodnie Francuza w drużynie. Vucević natomiast latem zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem.

– Już od wielu lat walczymy tutaj o wynik – mówi dalej Fournier. – Spędziliśmy z tym zespołem wiele czasu, musimy w końcu coś osiągnąć – dodaje i się nie myli. Przed sezonem zespół trafił w ręce Steve’a Clifforda. Magic ostatni raz zakwalifikowali się do play-offów w 2012 roku, więc powoli zaczynają odczuwać coraz większy głód. Z bilansem 20-27 zajmują 10. miejsce w tabeli. Zwycięstw potrzebują jak wody.

Przed nimi ważne mecze z Brooklyn Nets i Washington Wizards – dwójką rywali, którzy także są gotowi włączyć się do walki o najlepszą ósemkę.

NBA: Klay Thompson odleciał


Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

Wyprzedaż w oficjalnym sklepie Nike! Mamy kod na dodatkowe 20% zniżki


Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magic
Magic
22 stycznia 2019 16:41

Chyba jednak rozpad grupy…

The T
The T
22 stycznia 2019 16:53

Kogo obchodzą Magic?Mają jeszcze jakiś fanów?(oprócz Myszki Mickey)

TMC
TMC
22 stycznia 2019 17:20
Odpowiedz  The T

Po twoim poście widać że jesteś na etapie Myszki Mickey.

Wojtas
Wojtas
22 stycznia 2019 20:39
Odpowiedz  The T

Tak takich co kibicuje im od czasów kiedy byli wielcy do teraz kiedy nie umieją się podnieść. Nie zmieniamy ulubionego klubu w zależności czy będą walczyć o finał czy nie. Porostu jesteśmy wierni jednej drużynie.

Lisek
Lisek
23 stycznia 2019 11:48
Odpowiedz  Wojtas

Wielcy? byli perspektywiczni mieli mase talentu i troche szczęścia. Ale tak naprawde skończyło sie zanim sie zaczęło. Ale fakt fanów mieli w Polsce sporo tyle ze potem byli to fani L.A .

NYKaczor
NYKaczor
24 stycznia 2019 12:31
Odpowiedz  The T

gdybym miał przestać kibicować Knicks’om to pewnie już nikomu bym nie kibicował..