Marketingowa maszyna Space Jam zapewne będzie nas co jakiś czas karmiła kolejnymi smaczkami. Tym razem wytwórnia postanowiła opublikować plakaty stworzone do promocji filmu, którego główną gwiazdą jest LeBron James. 

Premiera “Space Jam: A New Legacy” będzie miała miejsce 16 lipca w kinach (jeśli pozwoli na to sytuacja pandemiczna w danych krajach) oraz na HBO GO i HBO Max. Warner Bros chce zrobić wokół produkcji jak najwięcej zamieszania. Co jakiś czas publikuje więc kolejne smaczki w postaci teaserów, zdjęć, a teraz plakatów. 25 lat po premierze “Kosmicznego Meczu”, którego bohaterem był Michael Jordan, raz jeszcze przeniesiemy się do świata bohaterów Lonney Tunes.

Jednak tym razem będzie to jazda bez trzymanki, jak zapewniają producenci. Teasery oraz plakaty sugerują, że pod kątem animacji będzie to prawdziwy odlot, bez porównania do tego, co oglądaliśmy w “jedynce”. To jednak całkiem zrozumiałe biorąc pod uwagę ogromny rozwój kinematografii. W sequelu LeBron James zagra z cyfrowymi wersjami swoich największych rywali. W tej podróży będzie mu towarzyszył Bronny, choć grany przez aktora, a nie faktycznego syna gwiazdy Los Angeles Lakers. 

Swoje role w filmie otrzymali również Anthony Davis, Damian Lillard, Klay Thompson, Chris Paul, Draymond Green oraz Kyle Kuzma. Pojawią się również koszykarski WNBA – Chiney Ogwumike, Nneka Ogwumike oraz Diana Taurasi. Nie da się ukryć, że jesteśmy bardzo podekscytowani na premierę tego widowiska. 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here