Scott Perry pozostanie generalnym menedżerem New York Knicks. Nie było to do końca pewne, w kręgu zainteresowań drużyny z Nowego Jorku pozostawało kilku kandydatów.


Perry zostanie na swoim stanowisku przynajmniej przez kolejny sezon. Informację podał dziennikarz Newsday – Steve Popper, który powołał się na prezydenta klubu, Leona Rose’a. – Scott to bardzo dobry fachowiec, znam go od 20 lat. Nie mogę się doczekać współpracy z nim, chcemy stworzyć tutaj zwycięską drużynę – powiedział Rose.

Perry sprawował funkcję tymczasowego prezydenta klubu kiedy ze stanowiskiem pożegnał się Steve Mills. Następnie jego obowiązki przejął Rose. Na początku kwietnia pojawiły się doniesienia, które sugerowały, że Knicks zainteresowani są usługami Eltona Branda, generalnego menedżera 76ers. Miałby on objąć w Knicks tę samą posadę.

Strony miały czas na dogadanie się do końca kwietnia. Strony doszły do porozumienia w sprawie jednorocznego kontraktu. Przez trzy lata kadencji Perry’ego, Knicks osiągnęli bilans 67-163.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments