Ruszyła wielka wyprzedaż Nike! Tym razem nie jest to oficjalny sklep Nike, ale Zalando Lounge, a więc jeden z Partnerów PROBASKET, który wiemy, że oferuje oryginalne produkty wielu popularnych marek po dużo niższych cenach, niż inne sklepy. Zniżka na buty i ubrania Nike wynosi od 40% do 70%! Produktów jest ponad 2700! Koniec promocji w sobotę 2 maja o godz. 23:59.

Na PROBASKET piszemy tylko o naprawdę dobrych promocjach! To jest właśnie taka oferta! Najważniejszy jest wysoki rabat i sprawdzone źródło, a tak jest w przypadku tej oferty sklepu Zalando Lounge – najpopularniejsze marki z wysokimi rabatami, ale tylko przez kilka dni! Tym razem oferta dotyczy setek produktów marki Nike.

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja marki Nike w sklepie internetowym Zalando Lounge.
 • Produktów jest ponad 2700!
 • Produkty są na pewno oryginalne, a Zalando Lounge to specjalne miejsce dla „łowców okazji”.
 • Jak wejdziecie na stronę główną Zalando Lounge, to znajdziecie 4 kategorie z tej promocji:
  1. Nike sportswear, Nike SB, buty – ubrania sportowe oraz buty dla kobiet i mężczyzn – specjalny link: http://tidd.ly/11014716
  2. Nike performance mężczyźni – buty i ubrania do treningów dla mężczyzn – specjalny link: http://tidd.ly/93f8891e
  3. Nike performance kobiety – buty i ubrania do treningów dla kobiet – specjalny link: http://tidd.ly/963e6a8a
  4. Nike dzieci – buty i ubrania dla dzieci i młodzieży – specjalny link: http://tidd.ly/f256563d
 • Zniżka wynosi od 40% do nawet 70%.
 • Czas dostawy od 5 do 14 dni (4-11 maja).
 • Oferta ważna do soboty 2 maja do godz. 23:59.
 • Aby przeglądać ofertę konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge). LINK DO SKLEPU: http://tidd.ly/29aa16d9

PRZYKŁAD:

O sklepie Zalando na pewno słyszeliście, ale czym jest Zalando Lounge?

Zalando Lounge to specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (50%, 60%, a nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektóre z nich mają tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz z wybranego rozmiaru.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla “łowców okazji”. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty takich marek, które nas najbardziej interesują jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, adidas, czy New Era, albo New Balance czy Puma. Zwracamy też uwagę na marki premium jak Tommy Hilfiger, czy Hugo Boss.

Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Nawet jeśli czytacie ten tekst, kiedy ta konkretna promocja jest nieaktualna, to możecie być pewni, że na Zalando Lounge znajdziecie teraz coś ciekawego, albo coś wyjątkowego znajdziecie za kilka dni. Tak właśnie to działa.

WAŻNE! 

 • Pierwsza ważna kwestia to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się tylko z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia to „czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 2-3 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to jednak kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o ponad 50% niż w innych sklepach i od dawna chcieliśmy to kupić, to warto poczekać.
  W tym przypadku czas dostawy to 4-11 maja czyli można powiedzieć, że od 5 do 14 dni.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie.
  Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje sobie produkty, a potem wybiera jeden czy dwa z nich.

Koniec tej promocji Nike w sobotę 2 maja o godz. 23:59. Skrócony czas dostawy!

Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9

Poniżej kilka przykładów. W sklepie jest ich znacznie więcej!

Buty Lacoste za połowę ceny! Tylko przez 3 dni!

Link do sklepu Zalando Lounge: http://tidd.ly/29aa16d9

Produktów Nike w tej promocji jest ponad 2700! 

Koniec promocji w sobotę 2 maja o godz. 23:59!

Jeśli interesuje Was oferta oficjalnego sklepu Nike, to w piątek 1 maja w południe kończy się promocja -25% zniżki na produkty, które wcześniej nie było przecenione. Więcej o tej promocji piszemy tutaj:

Promocja w oficjalnym sklepie Nike! Tylko przez 4 dni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj